як стати мільйонером
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

А Ви після таких невдач змоли б стати мільонером ?!

Мільйонер, від падінь до взлетів: приклади

Стівен Спілберг (Steven Spielberg)

Стівен Спілберг невдачі

Зараз справжній символ для американської кіноіндустрії, Стівен Спілберг не завжди мав успішну кар’єру. Тричі відмовлено у театральній та кіношколі, він нарешті досягає успіху з « Les Dents de la mer ».  Далі знову невдачі, Спілберг провалився навіть у розквіті сил з комедією 1941 року, випущеною в 1980 році. Ну і це не завадило йому допомогти трансформувати голлівудське кіно.

Уолт Дісней (Walt Disney)

життя Уолт Дісней

Уже в дуже молодому віці Уолтер Еліас Дісней захоплювався малюванням, але це не полегшило його сходження. Уолту дійсно доведеться попрацювати на сімейній фермі, а потім перехитрити гнів батька і взяти уроки малювання. Звільнений з газети за «брак уяви і творчих здібностей», він не здається. Його перший анімаційний бізнес мало приносив йому дохід і не дозволяв реалізувати свої ідеї. У підсумку він, після деяких проб і помилок, створив Disney Brothers Studio. Міккі Маус був створений в якості заміни Кролику Освальду, права на якого Уолт втратив через недостатню обачність. Нині це студія мільйонер.

Опра Уінфрі (Oprah Winfrey)

Опра Уінфрі як стати мільйонером

Хочете вірте, хочете ні, але у Опри Уїнфрі, нині однією з найбагатших жінок індустрії розваг, було нелегкий початок. Її звільнили з першої роботи на телебаченні в якості співведучої, їй навіть говорять, що вона «не підходить для телебачення». Однак культова ведуча не здавалась. Незважаючи на важке дитинство, смерть її дитини в підлітковому віці і безліч інших професійних і особистих невдач, Опра Уїнфрі вирішила здійснити свою мрію стати мільйонером, і вже у віці 32 років – вона мільйонер.

Томас Эдисон (Thomas Edison)

Томас Эдисон досягнення

Ідеї цього великого винахідника не завжди отримували визнання. Вчителі Томаса Едісона навіть говорили про нього, що він «занадто тупий і гіперактивний, щоб чогось навчитися». Потім володар понад 1000 патентів був звільнений з перших двох робочих місць, тому що він був недостатньо продуктивним винахідником! Після деяких невдач він знайшов роботу помічником телеграфіста в Торонто в компанії Western Union, де він перетворив телеграф в «автоматичний дуплексний приймач коду Морзе», свій перший винахід. Врешті-решт він винайшов і електричну лампочку, але тільки після декількох спроб.

Вінстон Черчілль (Winston Churchill)

невдачі Вінстон Черчілль

Спочатку політик зробив військову кар’єру, тому що його академічна успішність не дозволяла йому розглядати політичну або навіть церковну кар’єру. Повторюючи свій шостий рік і страждаючи «дефектом мови», він як і раніше переслідує більш високі цілі. Потрапивши в політику, його будуть ненавидіти консерватори, а також ліві з Ліберальної партії. Уїнстон Черчілль був навіть звільнений зі своєї політичної партії через ідеологічні розбіжності протягом десятиліття, з 1929 по 1939 рік, і тільки коли йому було за шістдесят, він досяг піку своєї політичної кар’єри.

Джоан Роулінг (J.K. Rowling)

Джоан Роулінг Гаррі Потер

Джоан Роулінг була молодою розведеною матір’ю, яка жила на надбавки, коли почала писати перший «Гаррі Поттер» в 1990 році. Втративши матір в тому ж році, вона не відмовилася від свого проекту, який продовжувала створювати майже 7 років. Ближче до кінця і після депресії вона день і ніч працює над цим романом, щоб повернутися до викладання. Коли Гаррі Поттер був закінчений, видавництво відмовлялось від нього, принаймні, до тих пір, поки Крістофер Літтл, літературний агент, не зацікавився і не допоміг Роулінг опублікувати її книгу … що зробить її мільярдером.

Стівен Кінг (Stephen King)

Стівен Кінг

Нині мільйонер. Але Стівен Кінг не завжди був найбільш продаваним автором, якого ми знаємо сьогодні. Виключений зі школи через різні проблеми зі здоров’ям, він проводить час вдома, пишучи оповідання. Його досить похмура уява походить від цілком реальних подій. У віці чотирьох років молодий Стівен бачить, як поїзд розчавлює товариша по грі на його очах. Будучи дорослим, працюючи вчителем англійської мови, він закінчив свій перший роман « Керрі », якому видавництва відмовляли 30 разів. Він, звичайно, хотів відмовитися вже від книги, але його дружина переконує його представити її ще раз, і рукопис нарешті опубліковано. Це було початком плідної кар’єри Кінга, який мав намір написати багато успішних романів.

Майкл Джордан (Майкл Джордан)

Майкл Джордан баскетболіст

Відомий гравець, звільнений зі шкільної баскетбольної команди, не був пригнічений невдачею. Зірка баскетболу даже сказала: «За свою кар’єру я пропустив більше 9000 кидків. Я програв майже 300 ігор. 26 раз мені довірили зробити переможний кидок, і я промахнувся. Я зазнавав невдач знову і знову і знову у своєму житті. І тому я маю успіх.  » Нині мільйонер.

Сер Ісаак Ньютон (Sir Isaac Newton)

Ньютон досягнення

Подібно до Дарвіна та Ейнштейна, дорогий Ньютон був не надто обдарованим учнем. Побачивши, що шкільні лавки для нього не мали успіху, мати призначила його керувати сімейною фермою. Не впоравшись із цим завданням ще гірше, дядько бере його і відправляє в Кембридж, де він стане одним із найбільших учених усіх часів.

Жанна Моро (Jeanne Moreau)

Жанна Моро актриса

Великій актрисі довелося озброїтися терпінням і впевненістю, перш ніж її талант був винагородженим. Коли її вигнав батько, який не підтримував її інтерес до гри, а директор кастингу сказав, що вона недостатньо симпатична, щоб стати актрисою, Жанна Моро не здається. Врешті-решт її помітили відомі режисери, такі як Орсон Уеллс, і вона зіграла багатьох сучасних героїнь. Зігравши майже в 100 фільмах, вона виграла численні нагороди і стала першою жінкою, обраною в Академію образотворчих мистецтв Інституту Франції.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire