кандаулізм
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Що таке кандаулізм?

Терміналогія поняття « Кандаулізм »

Цей термін походить від Кандавла, легендарного царя Лідії, який правив у 8 столітті до нашої ери, та дуже вихваляв красу своєї дружини. Король Кандавл вважав свою дружину красивішою всіх інших. Саме Король запропонував Гігесу, офіцеру його охорони, щоб він переконався на власні очі в красі цієї жінки. Гигес відмовився від такої пропозиції, але король наполіг на своєму. Прихований за дверима шлюбного спокою, Гігес був присутній, коли королева лягала спати.

Але коли він хотів вислизнути, королева побачила його. Зробивши вигляд, що нічого не помітила, вона була впевнена , що чоловік хотів її принизити, вона присягнулася помститися. На наступний ранок вона викликала Гігеса і запропонувала йому альтернативу: страта чи вбити Кандавла, захопити трон і вийти за неї заміж. Гигес спочатку відмовився від пропозиції королеви, потім, за її наполяганням, він вирішив вбити Кандавла. Королева сховала його там, де він ховався напередодні; Кандавл помер від ножового поранення Гігеса уві сні.

Кандаулізм – це сексуальна практика, яка полягає в тому, щоб відчувати збудження від того, що ваш партнер займається сексом з іншими партнерами.

Це сексуальна практика, яка полягає в знаходженні задоволення і збудження при вигляді того, як його супутник/супутниця займається сексом з одним або декількома іншими партнерами чоловічої або жіночої статі.

Це медичний термін, що позначає психологічні спонукання суб’єкта показувати інтимність свого сексуального партнера або його / її зображення іншим людям, щоб отримати еротичне задоволення. Точніше, мова йде про те, щоб відчути хвилювання від того, щоб розкрити або поділитися своєю дружиною з одним або декількома людьми.

У більш широкому сенсі термін кандаулізм також використовується для опису статевого акту з одним або декількома людьми одного або різних статей, здійснюваного для того, щоб інший партнер споглядав за даним процесом.

Варіант Кандаулізму є отримання сексуального задоволення шляхом підштовхування або змушення свого партнера викрити себе сексуально, роздягнутись або здійснити сексуальні дії з іншою людиною. В даному випадку це виявляється при розладах сексуальної поведінки через спосіб отримання еротичного задоволення.

На відміну від інших сексуальних практик, у кандаулізмі бере участь кілька людей, але не всі з них активні.

Цю практику часто проводять пари, які бажають оживити своє сексуальне життя або розпалити згаслі почуття. У цьому випадку це не питання невірності, оскільки партнери одночасно погоджуються і разом вирішують практикувати кандаулізм. Іноді така практика розвивається до дозволу статевого акту людині яка спостерігає, та переходить в секс між трьома учасниками, відомий як «секс утрьох».

вуайеризм

Кандаулізм, свінг, вуайеризм … У чому різниця?

Можливо для вас це все одне і теж, але ні, кандаулізм слід відрізняти від свінгерства. Тут лише один із партнерів має сексуальні стосунки з людиною поза парою, тоді як інший воліє бути глядачем. Так само, кандаулізм відрізняється від утрьох, оргій чи інших форм групового сексу, оскільки не обидва члени пари є сексуально активними у сексі з третіми особами.

Кандаулізм також відрізняється від інших форм демонстрації партнера або колишнього партнера, оскільки він не має на меті помсти, погрози, залякування або викриття з нанесенням шкоди. Навпаки, кандалісти виставляють напоказ свого партнера через глибоке захоплення, бажання і любові до нього / неї до такої міри, що хочуть показати його / її як гідного того, щоб їх бачили і захоплювалися інші.

Кандаулізм також не має вуайристичної конотації ( вуайеризм – підглядання за сексуальним актом, актом дефекції, сечовипускання з метою одержати статеве задоволення.) або приниження, тому що люди, які беруть участь, повинні давати згоду і всі отримують задоволення від цієї практики, будь то людина, яка спостерігає, або ті, хто займаються сексом.

У всіх випадках важливо те, що відносини кандаулістов засновані на розумінні, спілкуванні та взаємній згоді як між членами пари, так і з людьми, які беруть участь в обміні. Дійсно, це діяння може бути покараним, якщо воно вчинене без прийняття або згоди партнера, шляхом насильства чи примусу, або з використанням шахрайських засобів, наркотичних або збуджуючих речовин.

Кандаулізм- поєднання ексгібіціонізму з мазохізм, коли оголену жінку демонструють другим чоловікам.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire