секс після 40
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Зріла жінка: 40 і 50, найкращий вік для сексу

Зріла жінка: 40 і 50, найкращий вік для сексу

Коли вам за 40, зміни, які ви відчуваєте як жінка через гормони, перепади настрою, зменшення тканин грудей, можуть знизити вашу самооцінку і вплинути на ваше сексуальне життя.

Ви повинні знати, що можете скористатися перевагами вашого віку і не сприймати ці фізичні зміни як негативний досвід, особливо в сексуальному аспекті, оскільки зрілість вашого розуму і тіла може бути узгоджена для досягнення повноти і насолоди своєю сексуальністю, як ніколи раніше. Навіть якщо ваше тіло в 50 не виглядає так, як в 20.

Дуже важливо, щоб ви визнали себе красивою жінкою, які б фізичні характеристики не відбулися в порівнянні з тим, як ви виглядали раніше. Самоповага і впевненість в собі – це характеристики, які повинні стояти на першому місці, це не складне завдання, оскільки зріла жінка від 40 до 50 років зазвичай знає все про себе, та свої сильні та слабкі сторони. Таким чином, їх комплекси, можливо, вже подолані або можуть комфортно «співіснувати» з вами.

Існує хибна думка, що з віком люди втрачають інтерес до сексу. Це абсолютно неправильна твердження, тому що є численні дослідження, які показують, що дорослі люди старше 40 років, особливо 50, мають активне сексуальне життя.

Отже … чи можете ви насолоджуватися своєю сексуальністю, навіть будучи зрілою жінкою?

Відповідь – 100% так! Жінка досягла розумової і фізичної зрілості, випромінює безпеку і, отже, еротизм. Що потрібно зруйнувати, так це забобони, тому що, якщо розмови про сексуальні права молодих жінок все ще є табу, уявіть собі розмови 50-річних жінок про їх сексуальне задоволення …

зріла жінка

Як скористатися цією сексуальністю? 

Ведіть здоровий спосіб життя. Будь-який людський організм працює краще, якщо ви часто займаєтесь фізичною активністю, добре харчуєтесь і спите, це не виняток, коли людина досягає певного віку, потрібно буде збільшити дозу здорового способу життя.

Піклуйтеся про себе, щоб бути привабливим. Це спосіб пробудити бажання у вашого партнера, показуючи, що ви готуєтеся і дбаєте про свій імідж, змушуючи його бачити в вас сяючу жінку, сповнену енергією та сексуальністю.

Створюйте романтичні моменти і зміцнюйте спілкування. Що стосується заміжніх дорослих жінок, вони страждають в шлюбі через те, що не розмовляють зі своїм партнером. Пам’ятайте, що сексуально активні люди живуть довше (понад чотири роки), здоровіші (на 35% менше хвороб) і щасливіші. Задоволення, включаючи сексуальне задоволення, підтримує життя.

Прийміть зміни, які переживає ваше тіло. Прийміть їх та підтримуйте, тому що багато жінок самі відмовляються активно займатися сексом, тому що вважають, що не можуть домогтися того, що вони робили в 20 років.

Переваги секса із зрілою жінкою

Досвід. Ця перевага найголовніша. Зазвичай жінки з віком стають більш впевненими і розкутими, з ними можна пізнати шалений секс без табу. Безумовно, не всі жінки в 35 достатньо досвідчені, вміють отримувати задоволення в ліжку і знають, чого хочуть, але до останніх, як заведено, по секс і не ходять.

Вміння отримувати задоволення від сексу. Сексологи стверджують, що жінки тільки після тридцяти починають по-справжньому розуміти смак сексу, стають більш чуттєвими і чуйними до ласк партнера. А чоловікові так важливо знати, що він може подарувати справжню насолоду від процесу.

Вміння віддаватися. Зріла жінка відчуває, що старість не за горами, і, за словами очевидців, для неї кожен статевий акт як останній. Вона віддає себе чоловікові і, користуючись досвідом, намагається подарувати йому якомога більше задоволення у відповідь.

Коли зріла жінка каже « Так » – це саме « так ». Це означає, що зріла жінка менше « ламається », вона більш поступлива і менш прискіплива.

Вміння дякувати. Особливо добре це вміння розвинене у зрілих жінок, що пережили розлучення.

Чуйність і розуміння. Дійсно, зрілі жінки вже менш егоїстичні, вони вміють з розумінням ставитися до недоліків чоловіка.

Вміння « піднімати » полеглого героя ». У багатьох чоловіків після певного віку виникають проблеми з ерекцією. Досвідчені жінки знають, які ласки використовувати, щоб повернути фалосу бойову силу. А це вміння на вагу золота.

Увага до свого статевого здоров’я. Зрілі дами зазвичай більш відповідально ставляться до збереження своєї жіночої краси і, звісно, турбуються про своє жіноче здоров’я.

Більш сильні м’язи піхви. Існує думка, що старша жінка, то ширша її вагіна. Насправді, що більше жінка займається сексом, то розвиненіші м’язи інтимної зони.

Є про що поговорити після сексу. Це без коментарів.

Відсутність зобов’язань. Найчастіше зрілі жінки вже знають, що необов’язково виходити заміж за кожного статевого партнера і не ведуть його знайомити з батьками.

Зріла людина – це про задоволення.

Viki Star

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire