Феномен білокації
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Феномен білокації : астральна подорож додому !

Феномен білокації : астральна подорож додому !

Феномен білокації – це наукова назва « астральної подорожі », а саме досвід, під час якого астральне тіло знаходиться в просторі, поза фізичним тілом.

Астральна подорож – це вираз езотеризм, яке відноситься до враження, що розум відокремлюється від фізичного тіла, щоб жити автономно і вільно досліджувати навколишній простір.

Є кілька синонімів цього виразу, включаючи  «кораблі декору», «астральне розгортання», «психічна подорож», «досвід поза тілом» (EHC), «астральна проєкція», «проекція астрального тіла», «вихід за межі тіла»(SHC), «ексоматичний транс», «подорож з тіла», «астральний вихід» і «астральна подорож». Вираз позатілесного досвіду з’явився зовсім недавно і більше відноситься до медицини і психології.

астральна подорож

Феномен білокації міг відбуватися з різних причин:

 • Зупинка серця з тимчасовою клінічною смертю або досвідом перед смертю;
 • Аварія, що спричиняє сильний шок, або певні захворювання, які змушують пацієнта переносити важкі фізичні або моральні страждання;
 • Поглинання певних речовин, таких як галюциногенні препарати;
 • Техніка гіпнозу або медитації, що дозволяє розуму вийти з тіла.

Переживання могло відбуватися в різних випадках: при смерті, під час операції під наркозом, при сильному болі, під час медитації, коли тіло знаходиться в стані глибоке розслаблення, під час глибокого сну, під впливом галюциногенних препаратів, під час стресу, під час паралічу сну або навіть без будь-якої прямої причини і в будь-який час.

Що таке астрал ?

Це інший вимір нашої пробудженої свідомості. Конкретно, астрал – це союз кількох вимірів.

Чим ближче розмірність до фізичної, тим більше вона називається « низькою », і чим далі від неї, тим більше вона називається « високою ». Тому більшість дослідників розрізняють багато планів і підпланів, таких як низькоастральний, середньоастральний та високоастральний.  Кожен з цих астральних вимірів унікальний від інших своєю близькістю до фізичного виміру, який є нашим.

Можливість увійти в один із цих вимірів відбувається за допомогою процесу астрального подорожі або астральної проекції. Останнє передбачає витяг його астральної енергії (яку всі ми маємо) з нашого тіла, щоб витіснити нашу свідомість з тіла, з простору та часу.

Феномен білокаціїЕзотеричний підхід

Згідно з даосизмом, буддизмом, теософією існує кілька тіл, серед яких найбільш відомими є ефірне тіло та астральне тіло, які можна було б відірвати від фізичного тіла.

Ефірне та астральне тіла є частиною тонких тіл, кожне з яких має свою характеристику:

Фізичне тіло відповідає за фізіологічні функції,
Ефірне тіло відповідає за поглинання тонкої енергії,
Астральне тіло – це місце емоцій,
Психічне тіло – це місце інтелекту,
Причинне тіло – це місце волі та пам’яті.

Принцип астральної подорожі

У душі є кілька оболонок, а саме:

– перша оболонка, її астральне тіло, також зване періспрітом.
– фізичне тіло, людське тіло, плотська оболонка, безпосередньо сприймається органами почуттів.

Під час астральної подорожі, Феномен білокації   астральне тіло покидає фізичне тіло, до якого воно все ще прикріплено срібною ниткою, гнучкою і нескінченно довгою ниткою, яка не рветься до смерті фізичного тіла. Астральне тіло, позбавлене фізичного тіла, більше не знає перешкод і перетинає стіни, а також будь-які інші матеріальні перешкоди. Йому трапляється ковзати у віддалені місця або знову вступати у взаємодію з людьми, коли він знаходиться «зовні» і відчувати їх взаємний вплив.

Як відбувається Феномен білокації

Астральні подорожі можуть відбуватися мимоволі, а також свідомо і під контролем. У першому випадку суб’єкт раптово стикається з встановленим фактом і не може визначити, як це сталося. У другому випадку можна стежити за кожним кроком процесу. Дійсно, багато людей можуть отримати білокації за бажанням і тому піддаються експериментальним дослідженням.

Симптоми під час астральної подорожі:

 • Відчуття вібрації по всьому тілу;
 • Спочатку тяжкість, потім плавання;
 • Сильний жар може проникнути в тіло;
 • Почуття запаморочення;
 • Відчуття падіння;
 • Почуття паріння в тунелі та слідування до білого світла;
 • Тупі звуки і гарчання в міру того, як ви звикаєте до нового виміру.

З перших же виходів стає дуже ясно одне, в нас поселяється дуже глибоке почуття: смерті не існує. Відчуття, ніби його фізичне тіло спить, прокидається на ліжку. Суб’єкт швидко розуміє, що смерть – це тільки стадія, що фізичне тіло – це всього лише засіб пересування, одяг, яку душа в своєму астральному тілі надягає під час життя на Землі. Срібна нитка з’єднує ці два тіла, так само як нитка матері пов’язує її з дитиною. Цю нетку не можна порвати.

Потім суб’єкт може вільно подорожувати без будь-яких наземних обмежень. Астральне тіло дуже тонке, воно пливе в повітрі, як птах, воно проходить крізь стіни і подібні речі, як привид. Він подорожує зі швидкістю думки. Ми зосереджуємося на конкретному місці, і думка приведе нас туди …

ефірне тіло

Viki Star

 

 

 

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire