технології майбутнього
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Штучний інтелект (ШІ) як послуга

Штучний інтелект (ШІ) – це набір методів, які дозволяють машинам виконувати завдання і вирішувати проблеми, зазвичай призначені для людей. Це одна з найбільш трансформаційних технологічних розробок нашого часу. Як підкреслюється в книзі Бернарда Марра « Штучний інтелект на практиці », більшість компаній почали досліджувати шляхи використання ШІ для покращення досвіду клієнтів та впорядкування своїх ділових операцій.

З цієї причини велика частина програм штучного інтелекту буде і надалі здійснюватися через постачальників платформи «як послуга», що просто дозволяє нам вводити власні дані та оплачувати алгоритми або обчислювальні ресурси під час їх використання. В даний час ці платформи, надаються такими компаніями, як Amazon, Google та Microsoft.

штучний інтелект керує нами

Мобільний інтернет 5G

Технологія 5G забезпечить доступ на швидкостях, що перевищують швидкість 4G, на 2 порядки, з дуже коротким часом затримки і високою надійністю, при одночасному збільшенні кількості одночасних підключень на одну зону покриття. Він націлений на підтримку до одного мільйона мобільних телефонів на квадратний кілометр (в десять разів більше, ніж 4G). Після розгортання він повинен забезпечувати швидкість мобільного зв’язку до декількох гігабіт даних в секунду, що до 1000 разів вище, ніж в мобільних мережах, використовуваних в 2010 році, і до 100 разів швидше, ніж 4G.

Блискавично швидкі мережі передачі даних не лише дадуть нам можливість транслювати фільми та слухати музику у високій якості, навіть коли ми в дорозі. Різко підвищена швидкість зробить мобільні мережі більш придатними для використання, ніж дротові мережі, що працюють у наших будинках та на підприємствах. Підприємства повинні враховувати наслідки для бізнесу надшвидкого, стабільного доступу в Інтернет в будь-якому місці. Збільшена пропускна здатність дозволить машинам, роботам та автономним транспортним засобам збирати та передавати більше даних, ніж будь-коли раніше.

мобільний інтернет 5G в Україні

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Автономне водіння

Незважаючи на те, що ми ще не перебуваємо на тій стадії, коли ми можемо очікувати регулярних поїздок на автономних транспортних засобах або навіть побачити їх, вони, безсумнівно, будуть продовжувати викликати великий інтерес.

Глава Tesla Ілон Маск сказав, що очікує, що його компанія до кінця року створить по-справжньому «закінчений» автономний автомобіль, і автомобілі, здатні працювати з меншим запасом ходу – на зразок автоматичного гальмування та зміни смуги руху – стане звичайним явищем. Крім того, інші автомобільні системи, не пов’язані безпосередньо з водінням, такі як функції безпеки і розваги, будуть все більше автоматизувати і залежати від збору і аналізу даних.

автономне водіння Tesla Ілон Маск

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Персоналізована та прогнозована медицина

Технології трансформують охорону здоров’я безпрецедентними темпами. Наша здатність збирати дані з портативних пристроїв, таких як розумні годинники, дозволить нам дедалі частіше прогнозувати та лікувати проблеми зі здоров’ям у людей до того, як вони навіть проявлять симптоми.

Коли справа доходить до обробки, ми побачимо набагато більш персоналізовані підходи. Переваги для точної медицини, ці технології дозволить лікарям точніше призначати ліки та застосовувати лікування, завдяки базі даних, яка допоможе побачити їх ймовірну ефективність для конкретного пацієнта.

Персоналізована та прогнозована медицина

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Комп’ютерний зір

З точки зору обчислень, « зір » включає системи, здатні ідентифікувати елементи, місця, предмети або людей за візуальними зображеннями – тими, які зібрані камерою чи датчиком. Саме ця технологія дозволяє камері вашого смартфона розпізнати, яка частина на знімку є обличчям, і вливається в такі технології, як Google Image Search.

Розвиваються інструменти та технології з комп’ютерним зором, які будуть використовуватися все частіше. Це основа того, як безпілотні автомобілі зможуть «бачити» небезпеку і контролювати її. Виробничі лінії будуть використовувати камери комп’ютерного зору для виявлення несправних продуктів або відмов обладнання, а камери відеоспостереження зможуть попереджати нас про будь-які незвичайні явища без необхідності цілодобового спостереження.

Комп’ютерний зір

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Розширена реальність (Extended Reality або XR)

Термін «розширена реальність» (XR) відноситься до всіх середовищ, які об’єднують реальні і віртуальні елементи з різними рівнями взаємодії з цими елементами і між ними. Він об’єднує різні типи імерсивні реальностей. (AR, VR, MR та інші форми занурення)

Це включає в себе:

доповнену реальність (AR), яка накладає віртуальні 2D- або 3D-елементи на реальне середовище (фільтри Snapchat), або Pokemon Go, де 3D-елемент (покемон) розміщується на екрані, який завдяки камері телефону поміщає цей елемент в реалістичне середовище (місце, декорації, пейзаж знятий вашим телефоном).

віртуальну реальність (VR), яка повністю занурює користувача в віртуальний всесвіт.

і змішану реальність (MR) є розширенням AR, що означає, що користувачі можуть взаємодіяти з цифровими об’єктами, розміщеними в реальному світі (уявіть, що ви граєте на голографічному піаніно, яке ви розмістили в кімнаті через гарнітуру AR).

Розширена реальність (Extended Reality або XR) віртуальна реальність, доповнена реальність, змішана реальність

Технології майбутнього: користь чи знищення людства

Технологія блокчейн

Блокчейн – це технологічний тренд для зберігання та передачі інформації без контролюючого органу. Blockchain – це, по суті, цифрова книга, яка використовується для запису транзакцій, але захищена завдяки своєму зашифрованому та децентралізованому характеру. У 2019 році деякі коментатори почали говорити, що ця технологія надмірно просувається і, можливо, менш корисна, ніж очікувалося. Однак подальші інвестиції FedEx, IBM, Walmart та Mastercard у 2020 році повинні почати приносити свої результати і, якщо вони зможуть довести свою правоту, можуть швидко призвести до збільшення рівня прийняття меншими гравцями.

технологія блокчейн в Україні

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire