dumb and dumber land
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

DUMBER.land, нагороди Дарвіна за найбезглуздішу смерть в історії людства!

DUMBER.land, найбезглуздіші смерті в історії людства

Запущений кілька тижнів тому, новий сатиричний сайт DUMBER.land, який відповідає американському  DarwinAwards.com, але на цей раз французькою мовою та з сучасним дизайном. Він пропонує нам, у формі пресових статей, збірку найбільш безглуздіших та випадкових смертей в історії людства! З нагоди його запуску я хотіла взяти інтерв’ю у автора цього веб-сайта. Хоч сайт і французькою мовою, відео, які він представляє, знання мови не потребує.

« Добрий день Містер DUMBER » і дякую за згоду взяти участь у моєму інтерв’ю! Я дізналась про ваш сайт завдяки другові, і у мене є кілька питань. По-перше, чому ця тема? Як ви придумали цю ідею?

Привіт і дякую, вам також « Viki Star » (сміється). Правду кажучи, мене роками дратує (сміється) ідіотизм деяких людей на відеозаписах, а також смерть інших від їх нерозуміння чи дурості. Я вже був шанувальником сайту « Нагород Дарвіна » … (Примітка редактора: Сайт запущений в 1993 р., у якому перераховано більшість смертей у світі, які сталися з людьми через дурість чи несвідомість).

Отже, ви DUMBER.land, копія сайта « Нагород Дарвіна », але французькою…?

Ні, я розвідую набагато далі, ніж сайт Дарвіна. Останній ніколи не змінював свою концепцію з моменту запуску і часто не надає всієї інформації щодо смерті людини. В DUMBER.land, окрім розкриття реальних подій, а іноді й божевільних історій, я віднохадив певні істини, факти, які часто приховані світовою пресою. Крім того, сайт Darwin Awards, здається, був залишений на кілька років, він не такий масштабний, як раніше. Так само я копаюсь по світовій мережі, щоб віднайти історії, про які ще ніхто не чув.

Про що пишуть в новинах ?

Більшість новин приховують або змінюють особистість і цитують ці «смерті» як «нещасні випадки», «драми» тощо. Я не згоден. Перш ніж померти в трагічних та часом смішних обставинах, ці люди усвідомлювали свої вчинки. Вони добре знали, що їхні дії небезпечні, а часом і фатальні. Саме тому я видаляю кожне з цих слів із усіх своїх статей. ДТП – нещасний випадок. Коли ви переходите між 30-поверховими будинками, щоб ваше відео потім залити в Інтернет, або проїхатись на криші потяга, щоб не платити за квиток, ви знаєте, чим ризикуєте. Крім того, саме з цієї причини я не сприймаю, що ці випадки смерті називаються « нещасним випадкам » або « драма », я з цим безкомпромісний.

Це все одно сумно, що ці смерті сталися …

Так, звісно ! Я це не заперечую! Я іронізую на сайті, деякі історії справді болючі, але факти є факти, і якщо тобі важливішим є красиве фото чи зняте відео ніж власне життя, то, можливо, дивлячись з сторони на ці безглузді смерті, молоде покоління, яке гониться за красивою картинкою в Інтернеті, зрозумають, що воно не варте того.  Я надіють, що мої статті піднімуть обізнаність і будуть запобігати подальшій смертності.

Чи мали ви коли-небудь погрози з боку родичів чи членів сім’ї, які просили вас видалити певну інформацію, фотографії чи слова?

Ні, на даний момент не було! І навіть якби це сталося, я нічого не забрав би. Дійсно, як я цитую в DUMBER.land, я ретранслюю лише статті з преси, які трансюються по всьому світу! DUMBER.land просто трохи сатиричніший і висвітлює лише певний тип новин. Єдина відмінність, як згадувалося вище, полягає в тому, що я завжди намагаюся накопичити в кожній статті всю інформацію, що стосується « справи ».

Тобто ? Інші новини ні?

Ні, їх мета навіть не в інформуванні, оскільки вони копіюють в один одного. Ви читаєте статтю про смерть людини, переходите на інший сайт, у вас є та сама стаття дослівно, або майже. Я інколи шукаю більше 30 хвилин для додаткової інформації, навіть збираючи інформацію в соціальних мережах, копаю, шукаю невідповідності, нічого не публікую, не знаючи своєї теми досконало.

Тож усі історії, які ви висвітлюєте на DUMBER.land, є правдивими та перевіреними ким-небудь ?!

Так, усі вони без винятку. Однак у нас є категорія для легендарних DUMBERів. Це історії людей, які померли іноді століття, а то і тисячі років тому, але будучи дуже старими, а іноді я на 70% впевнений у фактах, які я віднайшов, я вважав за краще не включати їх в свій підрахунок та статистику смертей, яку ви можете побачити на сайті …

… О так, підрахунок! Для чого він використовується?

Це і вказівка ​​на кількість статей, які потенційно є в Інтернеті, але також, щоб дати зрозуміти відвідувачам яку кількість життів, можна було б врятувати, якби людська дурість не перемогла здоровий глузд.

Я бачу, що ви теж досить « нещадні » у своїх словах, саме це і змусило мене до вас звернутися!

Я думаю, що в якийсь момент люди мають зрозуміти навколишній світ і що вони не безсмертні. Як я вам казав, ці історії « можуть » і « повинні » слугувати прикладом для порятунку інших таких несвідомих людей.

Я також бачила, що у вас вимкнені коментарі? Я догадують чому, але …

Перед запуском сайту я задався питанням, що люди можуть писати в коментарях до таких історій: « Яка сумна історія », « Сумно », або насміхатись з глупості вчинків, чого я б не хотів бачити на своєму сайті. Тому безумовно, їх смерть повинна слугувати прикладом, але ні в якому разі не слід використовувати їх як предмет для насмішок. Користувачі Інтернету можуть безкоштовно ділитися статтями на своїй стіні у Facebook та коментувати їх між собою, якщо вони хочуть, але не на веб-сайт DUMBER.land.

Cliquez ici pour accéder au site DUMBER.land
Інтерв’ю Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire