dumb and dumber land
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

DUMBER.land, нагороди Дарвіна за найбезглуздішу смерть в історії людства!

DUMBER.land, найбезглуздіші смерті в історії людства

Запущений кілька тижнів тому, новий сатиричний сайт DUMBER.land, який відповідає американському  DarwinAwards.com, але на цей раз французькою мовою та з сучасним дизайном. Він пропонує нам, у формі пресових статей, збірку найбільш безглуздіших та випадкових смертей в історії людства! З нагоди його запуску я хотіла взяти інтерв’ю у автора цього веб-сайта. Хоч сайт і французькою мовою, відео, які він представляє, знання мови не потребує.

« Добрий день Містер DUMBER » і дякую за згоду взяти участь у моєму інтерв’ю! Я дізналась про ваш сайт завдяки другові, і у мене є кілька питань. По-перше, чому ця тема? Як ви придумали цю ідею?

Привіт і дякую, вам також « Viki Star » (сміється). Правду кажучи, мене роками дратує (сміється) ідіотизм деяких людей на відеозаписах, а також смерть інших від їх нерозуміння чи дурості. Я вже був шанувальником сайту « Нагород Дарвіна » … (Примітка редактора: Сайт запущений в 1993 р., у якому перераховано більшість смертей у світі, які сталися з людьми через дурість чи несвідомість).

Отже, ви DUMBER.land, копія сайта « Нагород Дарвіна », але французькою…?

Ні, я розвідую набагато далі, ніж сайт Дарвіна. Останній ніколи не змінював свою концепцію з моменту запуску і часто не надає всієї інформації щодо смерті людини. В DUMBER.land, окрім розкриття реальних подій, а іноді й божевільних історій, я віднохадив певні істини, факти, які часто приховані світовою пресою. Крім того, сайт Darwin Awards, здається, був залишений на кілька років, він не такий масштабний, як раніше. Так само я копаюсь по світовій мережі, щоб віднайти історії, про які ще ніхто не чув.

Про що пишуть в новинах ?

Більшість новин приховують або змінюють особистість і цитують ці «смерті» як «нещасні випадки», «драми» тощо. Я не згоден. Перш ніж померти в трагічних та часом смішних обставинах, ці люди усвідомлювали свої вчинки. Вони добре знали, що їхні дії небезпечні, а часом і фатальні. Саме тому я видаляю кожне з цих слів із усіх своїх статей. ДТП – нещасний випадок. Коли ви переходите між 30-поверховими будинками, щоб ваше відео потім залити в Інтернет, або проїхатись на криші потяга, щоб не платити за квиток, ви знаєте, чим ризикуєте. Крім того, саме з цієї причини я не сприймаю, що ці випадки смерті називаються « нещасним випадкам » або « драма », я з цим безкомпромісний.

Це все одно сумно, що ці смерті сталися …

Так, звісно ! Я це не заперечую! Я іронізую на сайті, деякі історії справді болючі, але факти є факти, і якщо тобі важливішим є красиве фото чи зняте відео ніж власне життя, то, можливо, дивлячись з сторони на ці безглузді смерті, молоде покоління, яке гониться за красивою картинкою в Інтернеті, зрозумають, що воно не варте того.  Я надіють, що мої статті піднімуть обізнаність і будуть запобігати подальшій смертності.

Чи мали ви коли-небудь погрози з боку родичів чи членів сім’ї, які просили вас видалити певну інформацію, фотографії чи слова?

Ні, на даний момент не було! І навіть якби це сталося, я нічого не забрав би. Дійсно, як я цитую в DUMBER.land, я ретранслюю лише статті з преси, які трансюються по всьому світу! DUMBER.land просто трохи сатиричніший і висвітлює лише певний тип новин. Єдина відмінність, як згадувалося вище, полягає в тому, що я завжди намагаюся накопичити в кожній статті всю інформацію, що стосується « справи ».

Тобто ? Інші новини ні?

Ні, їх мета навіть не в інформуванні, оскільки вони копіюють в один одного. Ви читаєте статтю про смерть людини, переходите на інший сайт, у вас є та сама стаття дослівно, або майже. Я інколи шукаю більше 30 хвилин для додаткової інформації, навіть збираючи інформацію в соціальних мережах, копаю, шукаю невідповідності, нічого не публікую, не знаючи своєї теми досконало.

Тож усі історії, які ви висвітлюєте на DUMBER.land, є правдивими та перевіреними ким-небудь ?!

Так, усі вони без винятку. Однак у нас є категорія для легендарних DUMBERів. Це історії людей, які померли іноді століття, а то і тисячі років тому, але будучи дуже старими, а іноді я на 70% впевнений у фактах, які я віднайшов, я вважав за краще не включати їх в свій підрахунок та статистику смертей, яку ви можете побачити на сайті …

… О так, підрахунок! Для чого він використовується?

Це і вказівка ​​на кількість статей, які потенційно є в Інтернеті, але також, щоб дати зрозуміти відвідувачам яку кількість життів, можна було б врятувати, якби людська дурість не перемогла здоровий глузд.

Я бачу, що ви теж досить « нещадні » у своїх словах, саме це і змусило мене до вас звернутися!

Я думаю, що в якийсь момент люди мають зрозуміти навколишній світ і що вони не безсмертні. Як я вам казав, ці історії « можуть » і « повинні » слугувати прикладом для порятунку інших таких несвідомих людей.

Я також бачила, що у вас вимкнені коментарі? Я догадують чому, але …

Перед запуском сайту я задався питанням, що люди можуть писати в коментарях до таких історій: « Яка сумна історія », « Сумно », або насміхатись з глупості вчинків, чого я б не хотів бачити на своєму сайті. Тому безумовно, їх смерть повинна слугувати прикладом, але ні в якому разі не слід використовувати їх як предмет для насмішок. Користувачі Інтернету можуть безкоштовно ділитися статтями на своїй стіні у Facebook та коментувати їх між собою, якщо вони хочуть, але не на веб-сайт DUMBER.land.

Cliquez ici pour accéder au site DUMBER.land
Інтерв’ю Viki Star
Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire