як позбавитись від розтяжок
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

5 фактів, які слід знати про розтяжки

1.Розтяжки зустрічаються у всіх жінок

втрата колагену розтяжки на шкіріХуді, круглі, високі, низькі, вагітні, спортивні … Вони можуть бути у будь-яких жінок (і чоловіків!). Чому це стається?! Області, де шкіра втратила свою еластичність, зазвичай через те, що вона піддавалася сильному натягу. Потім волокна колагену руйнуються, і утворюється розтяжка, більш-менш широка і більш-менш глибока. Не будемо брехати один одному: швидко набрати вагу чи схуднути не допоможе, тому що це сильно навантажує шкіру. Але є також генетичний фактор і гормональні чинники (наприклад, зміна контрацепції або лікування), які можуть пояснити появу розтяжок. А оскільки у кожної жінки є свої індивідуальні властивості та стан шкіри, не можна сказати, що один тип жінки страждає більше, ніж інший.

Розтяжки виникають в результаті занадто швидкого і занадто сильного розтягування шкіри. Змінюються еластичні волокна глибоких шарів шкіри. Ці волокна, що складаються з колагену і еластину, стають все менш численними і тому більше не можуть виконувати свою ключову роль в еластичності шкіри.

2.Розтяжки з часом змінюють колір

Зазвичай вони з часом біліють, але спочатку проходять фіолетово-червону фазу. Іноді вони білі з самого початку, але це рідше. Корисно знати: косметичні та лазерні процедури найбільш ефективні на розтяжки, які недавно з’явилися  червоного кольору. Жінки, які використовують освітлюючі засоби, сприятливіші до розтяжок, оскільки в їх складі є кортизон, речовина, яка сприяє появі розтяжок.

Розтяжки з часом змінюють колір

3.Розтяжок не можливо позбутися повністю, але можна послабити їх видимість

Подивимося правді в очі: розтяжки – це незворотні плями, але є методи лікування, які можуть допомогти зменшити їх, якщо лікувати їх відразу ж, як тільки вони з’являються (як рекомендовано вище). Серед них можна відзначити косметичні процедури. Дійсно, існує безліч кремів проти розтяжок (креми, що містять вітаміни A, E і т. д.). Вони призначені для стимуляції вироблення колагену шляхом масажу ураженої ділянки двічі на день; фракційна лазерна обробка або карбоксітерапіі (ін’єкція стерильного медичного вуглекислого газу під шкіру); лікування опроміненням світлодіодами. Всі ці процедури вибираються відповідно до типу розтяжок, але ми пам’ятаємо, що навіть лазер не може змусити їх повністю зникнути.

4.Розтяжки можуть з’явитися на будь-якій частині тіла

У жінок розтяжки зазвичай з’являються на стегнах, бедрах, животі та грудях. Це цілком логічно, оскільки це області, де зміни у вазі відчуваються досить швидко. Однак вони можуть з’являтися і на інших ділянках, таких як литки, плечі або поперек.

чому розтяжки стають помітнішими

5. Розтяжки іноді більш помітні

Коли у вас є розтяжки, часто здається, що всі їх бачать. Це, звичайно, неправда. Але є один випадок, коли вони можуть бути помітнішими, ніж зазвичай: коли шкіра засмагла. Справді, засмага епідермісу виділяє білий колір розтяжки – ділянку, позбавлену меланіну, і тому вона не може загоріти.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire