кожна пара
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

5 етапів, які проходить кожна пара або розлучається назавжди

5 етапів, які проходить кожна пара або розлучається назавжди

Чому деякі стосунки руйнуються, тоді як інші тривають все життя? Частина причини полягає в тому, що стосунки мають 5 етапів, які кожна пара проходить  або розлучається назавжди .

1. Фаза іскри

Кожна пара проходить період рамантики 
Це відповідає самому початку відносин, коли двоє людей усвідомлюють, що подобаються один одному. Цей потяг матеріалізується поцілунками, а потім, звичайно, сексом. У період спокушання ніхто не впевнений у відносинах. Ось чому чоловіки і жінки представляють себе в кращому світлі, і обидва залежать від того, як сприймає його інший. Чоловік ніколи не буває таким уважним і товариським. Жінка ніколи не буває такою чудовою і чуйною. У той же час обидва схильні оточувати себе ореолом доброти,чистоти та невинності. Вони годинами базікають, знову займаються любов’ю, будують плани на життя. Вони вірять, що Любов допоможе їм подолати всі труднощі. Це етап, який ми хочемо продовжити вічно. Однак непомітно ця сильна пристрасть поступається місцем більш тихому, більш реальному щастю: закохані тепер сплять мирно, в тиші, в обіймах один одного, втілюючи проекти, про які вони мріяли.

Середньо статистична пара говорить перше «Я люблю тебе» через 3 місяці, і часто саме чоловік робить рішучий крок, в більшості через 5 місяців відносин людина залишає свою зубну щітку у свого партнера.

закоханість

2.Боротьба за владу

Кожна пара проходить період адаптації 
Кажуть, що пристрасна любов сліпа. Але, на щастя, спільне життя повертає зір. Маленькі недоліки, мінімізовані на старті, стають більше. Пара все ще щаслива, але напруга збільшується. Кожен вступає в контакт з реальною людиною, яка є джерелом безлічі почуттів, емоцій і сподівань. Впевненість у перемозі над іншим означає, що кожен починає вимагати того, чого насправді очікує від своїх відносин, і представляти себе в справжньому світлі. Розбіжності у бачинні життя часто стають джерелом суперечок. Наприклад, один робить акцент на своїй кар’єрі, другий – на парі і сім’ї.

Ця боротьба за владу необхідна: вона дозволяє дізнатися, ким насправді є твій партнер, і відстояти потреби і очікування кожного щодо пари. Однак на цьому етапі на карту поставлено майбутнє пари. Більше половини пар, на цьому етапі, розійдуться. Від 20% до 30% змиряться чи підлаштуються. Лише 20% знайдуть компроміс і стануть переможцями у цій неминучій боротьбі та будуть щасливими в довгостроковій перспективі.

боротьба за владу

3.Поділ влади 

Кожна пара проходить період стабілізації
Розподіляючи владу, обидва погоджуються поставити ці іноді суперечливі відмінності на службу парі і вчаться керувати кризами і конфліктами, властивими спільному життю. Наприклад, їм вдається скласти бюджет, в якому враховується фінансова безпека одного і незахищеність іншого. Ці двоє частіше бувають коханцями, ніж близькими ворогами. Ці двоє використовують свій емоційний інтелект, щоб не дозволити своїм негативним емоціям і розчаруванням придушити їх позитивні емоції і радість від того, що вони разом.

стабільність пари

4.Прихильність 

На жаль, не кожна пара доходить до періоду справжнього кохання
Саме на цьому етапі  пара повинна одружуватися, адже їхня любов тепер базується вже не на пристрасті, а на справжньому знанні та прийнятті іншого таким, яким він є у своїх ресурсах, своїй чуйності, своїх слабких сторонах. Кохання в цей момент стає прихильністю, а не пристрасною залежністю. Прихильність до оригінального та унікального способу життя (те, що я називаю « подружньою культурою »), яку подружжя змогло створити далеко за межами своїх криз. Зіткнувшись із конфліктами, вони  близились та стали сильнішими.

На цьому етапі  » Я тебе люблю » сказане не через ілюзії та захоплення, а через усвідомлення, маючи на увазі « я люблю нас », тобто, я люблю людину, яка зі мною поруч, мені подобається те, що ми будуємо разом.

одруження

5.Відкритість для інших 

І тип паче, не кожна пара може послужити приклидам 
Потрібно ціле життя, щоб досягти цієї мудрості, яку можуть продемонструвати щасливі багаторічні пари. Їх існування доводить, що, незважаючи на труднощі спільного життя, можна домогтися успіху там, де більшість зазнала невдачі. Вони навіть з гумором згадують свої попередні конфлікти. Щасливі пари стають прикладом для своїх дітей, онуків і оточуючих.

Саме ці пари доводять нам, що спільне щастя можливе і триває довго. Це пари, які пройшли через труднощі, використовуючи їх для росту і розвитку. Саме ці пари, яким заздрять, вони здаються безтурботними, мирними і змушують нас хотіти бути схожими на них.

як служити прикладом

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire