токсичні відносини
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

10 ознак токсичного чоловіка

10 ознак того, що він токсичний чоловік, якого слід уникати:

1.Ви втомилися … від нього! Ця втома – це зусилля, які ви докладаєте щодня, щоб врятувати ваші стосунки, але нічого не покращується… Біжіть, це не зміниться, ви просто будуте витрачати свою енергію та час в пусту. Якщо ваша енергія та ресурс на низькому рівні у ваших стосунках з цією людиною, тоді очевидно, що він токсична людина і що ви заслуговуєте на краще.

2.Ви не вправі робити свій вибір. Ви завжди повинні просити дозволу. Ви маєте знати, що маніпулятор використовує цю техніку, щоб тримати жертву під своїм контролем. Тож якщо вам доведеться постійно просити коханого, щоб щась зробити, і ви відчуваєте, що ви не вільні, це ознака того, що він токсичний.

3.Він хоче, щоб ви змінились. Токсичний чоловік завжди буте хотіти підлаштувати вас під себе. Він не витримує певних аспектів вашої особистості. Тобто він тебе не любить цілком за те, ким ти є. Якщо ти опинилась в цій ситуації, ця людина просто не заслуговує тебе. Якщо ти змінешся для цього чоловіка, повір мені, ти ніколи не будеш щаслива з ним!

4.Ви регулярно сперечаєтесь. Сперечатися інколи- це нормально, але щодня? Ні, це не нормально! Якщо спілкування з цією людиною не приносить вам задоволення, і ви не можете ні про що домовитись, то навіщо продовжувати такі відносини.

токсичний чоловік

5.Це негативно впливає на ваше професійне життя. Наприклад, вранці у вас конфлікт з чоловіком, який продовжується протягом дня. Якщо ваш день починається таким чином, у вас не вийде гарно провести день на роботі, і це негативно позначиться на вашій продуктивності. Якщо подібні речі виникають дуже часто, задайте собі серйозні питання щодо ваших стосунків.

6.Ви боїтеся зробити щось неправильно. Ви знову і знову переживаєте цю ситуацію … Внутрішня тривога та занепокоєння, яке ви постійно відчуваєте, є причиною швидкої втоми. Пам’ятайте, у відносинах має бути комфортно а не страшно.

7.Ви не відчуваєте себе в безпеці з ним. Невідтягуйте, біжіть і не залишайтесь ні на секунду довше, якщо чоловік піднімає на вас руку, це не чоловік. Поважайте себе. При необхідності зателефонуйте на гарячу лінію з питань домашнього насильства.

8.Коли ви одна, ви відчуваєте полегшення. Це нормально провести кілька моментів на самоті або з іншими людьми. Однак це проблема, коли ви вважаєте за краще завжди бути самотнім, і не хочете бачити свого партнера.

9.Він погрожує залишити вас. Чоловік, який часто погрожує вам таким чином, маніпулює вами, здивуйте його, зберіть речі та звільніть себе від таких відносин.

10. Від нього постійний негатив. Токсичний чоловік це завжди негатив! Негативні висловлювання ллються з таких людей потоком, вони ніби мають спеціальні уміння знаходити погане в хорошому. Після спілкування з такими людьми з’являються негативні емоції: тривога, збентеження, почуття провини, відчуття своєї нікчемності або невиплаченого боргу. В житті є чимало джерел негативу. Іноді виникають несприятливі обставини. У таких ситуаціях важливо пам’ятати, що все – на краще, і що у вас завжди є можливість змінити своє життя. Перше, що варто зробити, – обмежити спілкування з токсичними людьми.

Рятівний круг 

Якщо людина  знаходиться в токсичних відносинах, основна рекомендація – їх ПРИПИНИТИ. Рано чи пізно токсичні відночини негативно вплинуть на психіку і можуть зруйнувати особистісні якості, розвинути депресію, погіршити стан вашого здоров’я.

Але в разі, якщо людина не готова покинути токсичного партнера, важливо вийти з позиції жертви і рятівника. Потрібно прийняти відповідальність за себе, за свій психологічний і фізичний стан.

 

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire