душа розум тіло
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Людина – це 99,99% енергія і лише 0,01% матеріал

Енергія це ми, енергія в нас, як основа життя

Дві основні теорії ХХ століття знаменують розрив з класичною фізикою, з одного боку, загальна теорія відносності Ейнштейна, розроблена між 1907 і 1915 роками, з іншого боку, квантова фізика, яка описує рух атомів і частинок.

Сьогодні багато людей говорять про енергію. Деякі розуміють це поняття краще за інших, але поступово ми всі починаємо усвідомлювати, що, мабуть, є щось, чого ми не бачимо, яке керує нашим життям.

З самого раннього дитинства вся інформація, передана нашими батьками в нашій ДНК, наші переконання, наші думки, наші страхи та наші емоції, перетворюється на магнітні хвилі. Кожна з цих хвиль є частинкою, яка називається хвилею ймовірності, поведінка якої залежить від кожної людини.

Квантова фізика – це фізична теорія, за допомогою якої розум впливає на речовину, яка складається з електронів. Все, що вас оточує, насправді – це електрони, які перебувають у зупинці, сповільнена енергія, яка змушує вас почуватися інертною масою.

Хто ми насправді?

В організмі людини є дев’ять систем, включаючи кровоносну, травну, ендокринну, м’язову, нервову, репродуктивну, дихальну, скелетну та сечовивідну.                                                                                                                                                

людина це енергія

 

 З чого вони виготовлені?
Тканини та органи.
З чого виготовлені тканини та органи?
Клітини.
З чого виготовлені клітини?
Молекул.
З чого складаються молекули?
Атоми.
З чого складаються атоми?
З субатомних частинок.
З чого виготовлені субатомні частинки?
Енергія!

 

 

Якби ви могли бачити себе під потужним електронним мікроскопом і проводити різні експерименти над собою, ви б побачили, що ви складаєтеся з еволюціонуючої групи енергії у вигляді електронів, нейтронів, фотонів тощо. Ця енергія це ми.

Людина – це 99,99% енергії і лише 0,01% матеріалу

Кожен з нас – енергетична істота, що складається із світла. Це любляче світло існує лише в даний момент. Для того, щоб ми це відчули, це світло повинно перейти в інші виміри, які викликають адаптивну енергію, яку ми називаємо душею. Ця душа живе і відчуває себе в цих інших вимірах переживань і може вирішити спуститися в той вимір, де ми живемо. В результаті їй доведеться ще раз «адаптуватися». Для цього вона створить тіло і розум, які дозволять їй відчути те, що ми переживаємо в цьому світі, всі наші маленькі історії.

Незважаючи на те, що всі ми складаємося з душі, тіла та розуму, ми все ще залишаємось енергією. Ми трансформуємося фізично, але основа залишається незмінною. Наслідком цього є те, що наші реакції тільки енергетичні, а кінцева мета – повернутися до цього вищого почуття любові.

Душа – це життєдійна сила у нас
Душа – це наша божественна частина, присутність Вищої сили в нас. Це те, що пов’язує розум зі своїм Творцем. Душа має абсолютні знання і мудрість. Це джерело божественного знання, до якого розум може підключитися, наприклад, за допомогою медитації або молитви. Саме провідник змушує його пізнати правду і відчути цінність дії чи думки. Вона свого роду духовний учитель.

Душа – це також життя. Це енергія, яка підтримує тіло в живих. Саме це змушує органи працювати «самостійно». Це те, що координує органічні функції в цілому. Це також те, що відновлює їх у разі порушення (наприклад, хвороби або травми). Якщо душа залишає тіло, ми вмираємо. Так само життя проявляється, коли душа інтегрує матерію, перш ніж дух втілиться.

У людини душа є своєрідним посередником, «посередником» між розумом (духом) і тілом. Розум (дух) нематеріальний, а тіло матеріальне. Душа дозволяє розуму (духу) мати можливість зв’язуватися з тілом, населяти його і користуватися ним.

Розум (Дух) – це те, що ми є насправді
Розум (дух) – це місце свідомості, він думає, вчиться, міркує, вирішує. Він отримав багато подарунків: інтелект, логіку, пам’ять, уяву, здатність приймати рішення тощо.

Отже, розум(дух) має певну автономію, певну свободу. Він має здатність робити вибір. Творець не диктує йому свою волю. Розум (дух) – це також те, що має емоції та почуття. Це розум (дух) відчуває любов, довіру, страх тощо.

Творець створив розум (дух), добровільно залишивши його незавершеним, на відміну від душі. Розум (дух) повинен використовувати свої дари і свободу, щоб « завершити » своє створення. Він повинен прагнути стати досконалою істотою, повернутися до Вищої сили і мати можливість злитися з нею.

Тіло – це будинок духу в фізичному світі
Розум (Дух) живе в тілі. Це трохи схоже на будинок. Найчастіше розум (дух) інтегрований в тіло, але в деяких випадках він може на мить покинути його.

Тіло – це провідник духу в фізичному світі. Насправді, рухаючи тіло, розум може переміщатися в матеріальному світі.

Тіло – це захист розуму. Оскільки розум (дух) не пристосований до фізичного світу. Тому йому потрібний особливий одяг, коли людина потрапляє в світ, відмінний від його власного.

Тіло – це також те, що пов’язує розум (дух) із зовнішнім світом. Саме через нього розум (дух) усвідомлює це (через такі сприйняття, як зір, слух, дотик і т. Д.). І саме за допомогою тіла розум (дух)  може впливати на фізичний світ: рухомі об’єкти, перетворення матерії і т. Д.

Отже, ми – енергетична істота в тілі, з розумом і душею. За допомогою цих компонентів ми проживаємо наше життя, нашу історію, і відповідно до енергії, яка знаходиться всередині нас.

всесвіт

Viki Star

 

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire