все що потрібно знати про груди
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

14 фактів, які кожна жінка має знати про груди

1.Ваші груди не однакові? Це Нормально!
Дуже поширена асиметрія у жінок. Зазвичай ми насправді цього не помічаємо, але схоже, що ліва грудь трохи більша за праву. Точної причини немає: це лише людська природа, яка зроблена таким чином. З іншого боку, якщо одна з ваших грудей набагато більша за іншу, важливо звернутися до лікаря, оскільки це може бути кіста або інфекція.

третій сосок небезпека2.Третій сосок
Це явище називається політелією – наростом, який, за даними джерел, вражає від 1 до 5% населення, як жінок, так і чоловіків. Насправді, більшість випадків це « третій сосок » схожий на родимку або бородавку. Але іноді це може виглядати як справжній сосок, хоча, як правило, менший за розміром. Вони не повинні викликати занепокоєння. У період статевого дозрівання вони не переростають у груди. Але якщо ви не можете змиритися з цим виростом ні естетично, ні психологічно, його можна усунути хірургічним шляхом. Не соромтеся поговорити зі лікарем.

3.Ми можемо мати волосся на сосках, ареолі
Частина навколо соска – це ареола. Вона варіюється від блідо-рожевого до темно-коричневого кольору, а її поверхня усіяна дрібними крапками, ареолярними залозами. Вони можуть виділяти шкірне сало і ставати більшими і помітнішими під час вагітності. На ареолах також можна виявити волосяні фолікули, внаслідок чого з’являються волосся. Це може свідчити про більшу присутність чоловічих гормонів, в деяких випадках гормональну дисфункцію або синдром полікістозу яєчників. Не соромтеся поговорити зі своїм гінекологом, який може призначити аналіз крові.

втягнуті соски в підлітка4.Соски можуть бути втягнуті
Сосок – це отвір в середині грудей. Якщо він занадто короткий або зігнутий сам по собі, це означає, що сосок буде направлений всередину: це втягнутий сосок, яким страждає кожна десята жінка. Він проявляється при народженні, але також може вражати жінок в період статевого дозрівання. Він не спадковий і не генетичний.  Залежно від стадії його можна вилікувати за допомогою стимуляції сосків або хірургічного втручання. Однак втягнутий сосок або будь-яке інше зміна в цій області у віці від 30 до 40 років може бути ознакою раку грудей. При найменшій аномалії важливо проконсультуватися.

5.Під час вагітності змінюється колір сосків
Вагітність стимулює утворення меланіну – пігменту, відповідального за колір шкіри. Результат: колір сосків у жінок, які очікують дитину, змінюється. Ареоли темніші, груди можуть боліти, а соски збільшуються в розмірі і стають твердішими. Це означає, що груди готується до грудного вигодовування. Гіперпігментація не обмежується ареолой, вона також зустрічається у вигляді великої коричневої лінії, що перетинає живіт багатьох вагітних жінок, від пупка до лобка.

6.Кожен сосок має від 15 до 20 мікроотворів
Отвори, майже непомітні неозброєним оком для проходження дитячого молока.

діагностика груді

пігментація ареоли

7.Шкіра на грудях найтонша на тілі
Це тому, що вони стають більше в період статевого дозрівання, натягуючи і розтягуючи шкіру грудей, як гумка, яка стає тоншою, коли груди виростають.

8.Тютюн та алкоголь негативно впливають на ваші груди
Куріння збільшує ризик раку молочної залози на 16%, і цей показник зростає до 22%, якщо ви починаєте палити молодими до першої вагітності. Навіть пасивне куріння має вплив, хоча і невеликий, оскільки збільшує ризик захворювання на 10%. Що стосується алкоголю, він збільшує ризик раку молочної залози в залежності від дози: чим більше ви п’єте, тим більший ризик.

9.Самостійне обстеження грудей корисне
Як використовувати: Перед дзеркалом огляньте свої груди, пальпується кожна з грудей, потім ареоли і соски. У положенні лежачи повторіть пальпацію.

10.Груди збільшуються під час збудження
Збудження може збільшити їх обсяг на 20%! Це збільшення просто пов’язано з тим, що під час збудження збільшується кровообіг і розширюються судини усередині кожної грудей. Вони також стають більш чутливими до дотиків.

11.Ми можемо отримати оргазм через груди
Деякі жінки можуть досягти оргазму шляхом стимуляції грудей самостійно. Чоловік або жінка здатна довести свого партнера до оргазма, просто всмоктуючи його сосок і стимулюючи тим самим окситоцин, гормон, що виділяється під час оргазму. Стимуляція молочної залози активує ту саму область мозку, що і стимуляція клітора або піхви. Ерогенні зони унікальні для кожного і вони не обмежуються лише статевими органами.

Самостійне обстеження грудей

12.З віком груди обвисають
З віком груди, як правило, втрачають свою стійкість. Причиною є головним чином гормональні зміни під час старіння. Еластин і колаген у грудях з часом руйнуються, що призводить до втрати стійкості. Крім того, з віком груди містять більше жиру, що робить їх трохи в’ялішими, ніж коли вам було двадцять.

13.Перший бюстгальтер датується 1889 роком
27 червня 1889 року Ерміні Кадоль представила перший сучасний бюстгальтер під назвою « Bien-être » («благополуччя») на Загальній виставці в Парижі. Чашечки цього бюстгальтера підтримували дві сатинові стрічки, а ззаду вся ця конструкція прикріплювалася до корсета.

14.Важливість  бюстгальтера
Перші бюстгальтери з’явилися в історії за сім століть до нашої ери. Лише в 30-х роках вони набули тієї форми, яку ми знаємо сьогодні. Кажуть, що близько 60% жінок носять бюстгальтер неправильного розміру. Дуже важливо правильно його вибрати, щоб уникнути проблем. Занадто великий бюстгальтер не забезпечить очікуваної підтримки, тоді як занадто малий призведе до ризику болю та поганого кровообігу. Не соромтеся звертатися за порадою до консультанта в магазин нижньої білизни.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire