непідконтрольність
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

7 емоцій, які потрібно активізувати у чоловіка, щоб звести його з розуму від бажання!

Закохати, закохати, закохати, як же так зробити!
ось 7 емоцій, які потрібно активізувати у чоловіка, щоб звести його з розуму від бажання та закохати в себе

Непідконтрольність 
Як правило, чоловіки люблять контролювати. Він любить контролювати ситуацією, емоціями, предметом, твариною, людиною, проектом. Не бачу тут нічого негативного – хоча кожна людина має свій власний спосіб контролю. Якщо він любить і часто прагне тримати все під контролем, а ви не піддаєтесь його контролю, неспланованість та неможливість керувати буде виділяти вас. Таким чином ви будете привабливішою ще більше, тому що він буде відчувати, що ви інша, що йому доведеться вчиняти інакше, щоб зрозуміти і дізнатися вас. Знайте, як дозволити йому висловити свою думку, але контролюйте самі своє життя і те, що стосується вас як жінки.

Хвилювання
Чоловік повинен бути радий бачити вас, розмовляти з вами, чути вас, торкатися вас. Хвилювання повинно бути присутнім у всіх обставинах, які можна уявити, що стосуються вас, якщо ви хочете, щоб він повністю захопився вами. Це дасть йому бажання і радість зателефонувати чи написати вам, провести час з вами, бути в вашій компанії.

закохати чоловіка

Страх
Щоб чоловік повністю пристрастився до вас, у нього повинно бути відчуття страху. Я не кажу, що потрібно налякати його до холодного поту. Він повинен боятися. Боятися втратити вас. Боятися, що ви зустрінете когось іншого. Це почуття страху відображатиме його глибокий інтерес і любов до вас. Ви можете вселити йому цей страх, роблячи все, щоб ніколи не залежати від нього.

Цікавість
Цікавість – це одна з емоцій, яка необхідна чоловікові, щоб повністю закохати в вас його. Це означає, що ви повинні зберегти деяку таємницю і дозволити йому проявити цікавість, щоб дізнатися про вас більше, задати вам питання, відкрити для себе вас. Якщо ви розповісте йому все про себе, у нього не буде цікавості, тому що ви вже самі розповіли йому все, перш ніж він навіть задасть вам будь-які питання про вас.

Захоплення
Чоловік повинен захоплюватися вами, щоб зійти з розуму від бажання. Він повинен захоплюватися вами у ваших дрібних щоденних жестах, в тому, як ви ставитеся до оточуючих, у вашій емоційній поведінці залежно від ситуації тощо. Наприклад, ви можете викликати його захоплення, зробивши щось тільки для себе, щоб показати йому, наскільки ви піклуєтеся про те, щоб бути тією щасливою, врівноваженої жінкою, в яку він закохався. Чоловіки захоплюються жінками, які залишаються вірними собі, які мають власні мрії, цілі, слідкую за собою, займаються спортом, розвиваються. Щоб закохати в себе чоловіка навчіться бути гармонійною, захоплюйтесь перш за все собою самі.

звести з розуму чоловіка

Бажання
Бажання є абсолютно необхідним для того, щоб чоловік повністю захопився вами. Якщо чоловік вас не хоче, він і не закохається у вас, це очевидно. Сексуальний потяг має важливе значення між двома людьми. Вам не потрібно одягатися зухвало або переборщувати з макіяжем, щоб сподіватися, що він вас хоче.

Ось кілька прикладів того, як звести чоловіка з розуму від бажання:

ваша природність: не потрібно надмірно використовувати макіяж;
ваші жести: те, як ви стоїте і рухаєте своїм тілом;
ваш голос: тон, тембр і ритм вашої промови;
ваш одяг: ваш стиль одягу;
ваші вирази обличчя: ваша посмішка, ваш погляд, ваша міміка.

Кожна деталь має значення, щоб спровокувати бажання чоловіка до вас, але важливо, щоб ви залишалися природними за будь-яких обставин.

Довіра
Справа не тільки в довірі в сенсі безпеки. Я говорю про ту впевненості, яку чоловік буде мати в собі завдяки вам. Якщо ви можете змусити джентльмена довіряти йому через вас, через те, що ви йому говорите і як ви змушуєте його відчувати, то він безумовно буде залежний від вас.Чоловік неминуче потрапить у залежність від жінки, яка зробить його кращим і яка дозволить йому повністю довіряти йому.

 

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire