тварини які вимирають
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

А ви знали, що ці тварини вимирають?!

Тварини, які вимирають з швидкістю світла

1. Велика біла акула
Популяція акул скоротилась на 80%. За статистикою Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), акули є одними з найбільш вимираючим видом на сьогодні. За 15 років щороку вбито понад 100 мільйонів акул. Цей вид високо цінується за свої плавники, соковитий делікатес, який продається за феноменальними цінами. Це сумно…

біла акула

2. Азіатський слон
Через втрату природного середовища проживання, мисливство та масовий туризм цей вид знаходиться у великій небезпеці. У світі всього 50 000 азіатських слонів. Коли на цей вид припинили полювати за слоновою кісткою, зато його стали мосово експуатувати для задоволення туристів … Незабаром буде вже пізно. Тварини  потребують захисту зараз.

азіатський слон

3. Гігантська панда
У світі налічується 1750 тварин цього виду. Гігантська панда проживає в основному в Тибеті та Китаї. Має труднощі з розмноженням, живучи в неволі. Її виживанню загрожує через масове знищення навколишнього середовища. На них також полюють через хутро. Зараз саме час діяти, тварини потребують захисту.

гіганська панда

4. Метелик Монарх
Цьому  виду особливо загрожує вимирання через збільшенням сільськогосподарських культур та пестицидів. Всього за 20 років 90% популяції зникло. На жаль, протягом 10 років метелик монарх, швидше за все, вимре.

метелик монарх

5. Капський пінгвін
При рості не більше 71 см, ця тварина має занадто короткі крила. Що не дозволяє йому літати. Завдяки чорно-білому кольору він легко вписується у своє природне середовище. Наприкінці 19 століття цей вид нараховувався у 2 мільйони. У 2019 році цей вид скоротився до 55 000. І продовжує скорочуватися …

Капський пінгвін

 

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire