почуття закоханості
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Чи залишились почуття у колишнього ?

Після розриву кохання згасає не відразу, почуття все ще є, але вони просто перкриті почуттями обіди, гніву, розчаруванням. Важко перегорнути сторінку за кілька днів / тижнів, особливо після кількох років або кількох місяців спільного життя. У вас спільне минуле, спогади, і відпустити все це не вдастся за одну ніч.

Хочете ви відігратись, повернутись чи просто із цікавості дізнатись, закоханий ще ваш колишній, знайте, ви не єдині в цьому. Більшість жінок,  так само і чоловіків хочуть знати, що думають про них їх колишні партнери. Дійсно, не дивлячись на розлуку, завжди приємно відчувати себе коханим і ви не виключення з правил. Більше всього на світі ви хочете, щоб він пошкодував про своє рішення.

як повенути відносини з колишнім

Як дізнатися, чи любить мене мій колишній: важливі ознаки

1. Він часто телефонує або пише вам повідомлення

Коли ти любиш когось, ти намагаєшся зробити його щасливим і виявляєш свою зацікавленість у його житті. Хочеш бути в курсі злетів і падінь, адже ця людина для вас важлива. Отже, це дуже чіткий знак того, що любов все-таки ще є. Розмови або повідомлення можуть бути і не тривалими, за умови, що вони достатньо регулярні; щоб ви зрозуміли, що він все ще любить вас.

2. Він ревнує, якщо ви привертаєте увагу інших чоловіків

Чоловік, який вас любить, буде дуже роздратований, якщо хтось спробує підійти до вас познайомитись. Іншими словами, він стане надзвичайно ревнивим, якщо інший чоловік приділятиме вам занадто багато уваги. Якщо, навпаки, чоловіка абсолютно не хвилює його можливе суперництво, навіть якщо інша людина дуже стає близькою для вас, це, ймовірно, означає, що він не відчуває до вас особливої ​​прихильності (більше).

3. Він з вами дуже « теплий »

Як я знаю, чи колишній мене все ще любить? Якщо ваш колишній поруч із вами і шепоче вам солодкі слова, ви можете припустити, що ви не просто друзі. Зрештою, як ви можете бути простими друзями, провівши стільки інтимних моментів разом? Все дуже просто: колишній, який ставиться до вас дуже «тепло», швидше за все, все ще має до вас почуття і продовжує піклуватися.

4. Він дуже тактильний з вами

Дії часто є більш явними і виражають більше, ніж слова. Простий дотик може означати « я дбаю про тебе », не кажучи цього вслух. Контакт може бути способом, наприклад, для чоловіка висловити те, що він не наважується сказати. Якщо чоловік мало говорить, це не означає, що він любить вас менше, просто в нього інший спосіб виражити свої почуття. Зверніть увагу на те, що виражає його тіло, і не чекайте постійно словесного підтвердження своїх почуттів.

5. Він намагається згадати моменти з вами

« Ось, ти пам’ятаєш, коли ми їхали у відпустку до … і гуляли ввечері під зоряним небом? Це було так красиво! (І коли ми займалися коханням під зірками, це теж було круто) ». Не дивуйтеся, якщо він спонтанно почне згадувати моменти між вами, коли ви були дуже близькі. Звертаючись до цих спогадів, він насправді намагається сказати вам, що сумує за вам. Він сумує за моментами, які ви ділили разом. Часи, коли ви були парою, і у вас були  почуття один до одного, часи, коли ви все ще були разом. Якщо він намагається згадати час, проведений з вами, це, ймовірно, означає, що він все ще любить вас.

6. Він бере на себе ініціативу вибачитися після сварки

Якщо він не намагається налагодити відносини після сварки, це може означати, що йому все одно. Однак, якщо ваш партнер бере на себе ініціативу вибачитися, він показує, що не хоче вас втрачати. Він готовий боротися за ваші відносини, тому що все ще любить вас.

7. Він часто з вами зв’язується

Колишній, у якого все ще є до вас почуття, часто шукає будь-яку причину, щоб зв’язатись з вами – це ознака того, що він все ще любить вас. Ваш колишній дзвонить вам, щоб поговорити про речі, які раніше не були для нього важливі? У такому випадку знайте, що за цим телефонним дзвінком криється ​​щось інше. Якщо ви не залишились з ним найкращими друзями у світі, такий тип поведінки часто означає, що він просто шукає привід поговорити з вами та відновити зв’язок.

8. Його реакція позитивна, коли він бачить вас

Якщо ви зустрінете його в супермаркеті або побачите на вечірці, зверніть увагу на його реакцію. Ви зможете помітити його справжні почуття, виходячи з його поведінки. Якщо ви бачите свого колишнього на вечірці, і його перша реакція – обернутися і більше не звертати на вас уваги, це поганий знак. Однак, якщо ви бачите свого колишнього, і його перша реакція – це посмішка, приємне здивування, це хороший знак.

9. Він зустрічається з людьми, які схожі на вас

Погляньте на людину, з якою він зараз зустрічається. Як ви думаєте, ця людина схожа на вас? Нерідко можна побачити, що чоловіки часто шукають нову дівчину схожу на колишню кохану. Також може бути, що ваш колишній взагалі не перебуває у відносинах. Це один з найважливіших ознак того, що він як і раніше сумує за вами і хоче, щоб ви повернулися.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire