секс для здоров'я
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Чим секс корисний для вашого здоров’я, 5+

У сексуальних відносинах багато переваг :

1) Користь для серця:

Дослідження з цього питання підкреслюють зниження серцевих ризиків, пов’язаних із частотою сексуальних відносин. Це як коли ви займаєтеся фізичними вправами, серце регулярно використовується і підтримує ваше здоров’я. Відбувається активізація кровообігу, що змушує працювати серцевий м’яз і, отже, збільшує частоту серцебиття. Такі кардіо вправи набагато приємніші ніж вправи в спортивному залі. Хіба життя не прекрасне?

2) Профілактика раку:

Для жінок секс запобігає раку молочної залози, вивільняючи гормон під назвою окситоцин, який виділяється у великих кількостях під час оргазму. Цей гормон регулює цілу систему, присвячену зв’язку та прихильності, наприклад, зменшуючи тривожність або сприяє довірі та зближенню між двома людьми.

Для чоловіків – це профілактика раку простати. Дослідження показують, що чим більше чоловіків еякулює, тим менше шансів на розвиток цього типу раку. Тож насолоджуйтесь панове!

3) Психічне здоров’я:

Вчені вважають одним з найкращих антистресових засобів. Ця заспокійлива дія має фізіологічні причини, пов’язані з виділенням гормонів та стимуляцією конкретних нервів.

Деякі дослідження показують, що коли людина відчуває себе коханою, вона набагато стійкіші до стресу. Спостереження, які також пояснюють той факт, що відсутність любові та самотність може призвести до серйозних депресивних розладів.

Під час оргазму мозок виділяє дуже специфічні речовини, які називаються ендорфінами (різновидом природного морфіну, що виробляється організмом). Це ті гормони, які ми називаємо « гормонами задоволення », оскільки вони викликають глибоке почуття благополуччя, яке також сприяє фізичному та м’язовому розслабленню.

4) Спорт:

Займатися коханням – це фізичне зусилля. Це означає, що сексуальна активність спалює калорії. Звичайно, кількість втрачених калорій залежить від інтенсивності занять коханням, але все ж приємніше займатися сексом, ніж пітніти на біговій доріжці, правда?

5) Заспокоїть біль:

Під час сексу наш організм виділяє окситоцин, гормон, рівень якого збільшується до моменту оргазму. Його виробництво стимулюватиме секрецію дофаміну та ендорфіну, які є гормонами задоволення та благополуччя. Все це працює на зменшення чутливості до болю.

секс спалює калорії

Перш за все, не нехтуйте інтимними моментами у ваших відносинах. Ви повині приділяти час собі та своєму задоволенню. Життя проходить дуже швидко і не варто відмовляти собі у своїх бажаннях.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire