детоксикація
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Детоксикація: як очистити свій організм

Детоксикація: як очистити свій організм

 Шкідливі речовини, що скупчуються в організмі, є однією з найсерйозніших проблем для людини. І їх накопичення сприяємо ми самі, відмовляючись від правильного харчування, повноцінного відпочинку, правильного режиму дня. Зашлакованість призводить до погіршення самопочуття, зниження імунітету і навіть до розвитку всіляких захворювань. Важливо розуміти, що шлаки і токсини відкладаються в кишечнику і не виводяться звідти до тих пір, поки не буде запущений режим очищення організму. Детоксикація організму – один з таких складових очищення.

очистка організма

Детоксикація : методи очищення організму

Детоксикація організму проводиться для очищення кишечника і крові від токсинів і інших шкідливих речовин, які накопичуються в організмі за роки життя.

Лимон для стимуляції роботи печінки
Печінка є пріоритетним органом у процесі детоксикації. Хоч її функції багатоманітні, головним чином вона відповідає за виведення відходів та нейтралізацію токсинів, що циркулюють в організмі.  Що і має на мені детоксикація. Щоб стимулювати це, Джейн Скрівнер, автор книги « Детокс як використовувати », рекомендує почати день з стакана свіжовидавленого лимонного соку, змішаного з гарячою водою. Незважаючи на те, що ми знаємо стимулюючі та антисептичні властивості лимона, ми не здогадуємось, що він надзвичайно ефективний для підсилення відновлення перевантаженої печінки.

Кульбаба для полегшення роботи нирок
Нирки фільтрують кров зі швидкістю семи літрів на годину, тим самим виводячи через сечу непотрібні чи шкідливі речовини. Кульбабу, називають «великим очисним засобом». Можна, додавати її до салатів. Моріс Мессеге, травник рекомендує готувати з неї трав’яний чай у поєднанні з фуморі, розмарином та кропивою (по чотири щіпки кожного на півлітри води), пити протягом дня. Кульбаба випускається також у вигляді порошкових капсул «кріозаморожених» (в аптеках).

Рис для виведення токсинів
Рис завдяки високому рівню калію стимулює виведення токсинів. Щоб «очистити» печінку та нирки, також важливо дати їм перерву, уникаючи абсорбації нових токсинів. Чи готові ви під час лікування усунути м’ясо, сир (крім овечого, який є найбільш засвоюваним), яйця, каву, шоколад, алкоголь, не кажучи вже про хліб і молоко? Ці продукти вимагають більше зусиль для переварення та засвоєння організмом. Для компенсації їжте фрукти та овочі, сирі чи варені, страви з рибою, крупм, горіхи… Детоксикація це смачно і корисно.

Магнезієві сольові ванни щоб пропотіти
Відкрийте для себе всі властивості солі Епсома (англійська сіль), колись відомої як «лікарська сіль». Відомо, що ця магнієва сіль (в аптеках та магазинах здорової їжі) активізує потовиділення та процес детоксикації організму. Розвести півкіло солі в гарячій ванні, відпочити близько 15 хвилин у воді, після чого помасажуйте тіло мочалкою. Коли ви виходите з ванни, загорніть себе в махровий халат. За цим може піти рясне потовиділення і велике відчуття втоми: тому краще приймати таку ванну в кінці дня, двічі на тиждень (за винятком періоду менструації).

Скраби для сіяння шкіри
Коли печінка і нирки перевантажені роботою, то шкіра в кінці кінців виконує роль звалищя для виведення продуктів життєдіяльності, накопичених в крові. Ці токсини не тільки виробляють вільні радикали, що прискорюють старіння, але й перешкоджають нормальному кровообігу. Що робити: суху шкіру перед вмиванням потріть кілька хвилин щіткою або рукавички з луфа (рослинна губка). Завжди починайте з ніг, а потім рухайтесь до верхньої частини тіла. Кожен жест направлений до серця, без рухів вперед-назад. Для обличчя використовуйте суху мочалку.

Лімфатичний дренаж 
Лімфатичні вузли виділяють те, що греки називали «білою кров’ю». У лімфі містяться білі кров’яні клітини, які відповідають за поглинання мертвих клітин та токсинів для їх усунення. Лімфатичний дренаж – це форма масажу, призначена для посилення слабкої лімфатичної системи, стимулюючи лімфатичні вузли в області шиї, пахв, паху, колін і рук. Такий масаж повинен виконувати  фізіотерапевт. Детоксикація найкращий

Очищення товстої кишки для регенерації
Це своєрідне промивання кишечника, здійснюване відфільтрованою водою, що вводиться через пряму кишку, і призначене для видалення всіх відходів з товстої кишки. Це очищення товстої кишки (або гідротерапія) забезпечує приємне самопочуття, усуваючи при цьому проблеми запору та аерофагії. Гідротерапія товстої кишки проводиться лікарем, фізіотерапевтом або натуропатом.

Трав’яний чай для очищення
Якщо ваше тіло потребує очищення, спочатку пийте воду (не менше літра-півтора в день). Спробуйте також трав’яні чаї (одна чашка в день) берези або ортосифону, двох  королівських рослин елімінації. Перший, сечогінний та «антиінфільтраційний», рекомендується проти затримки води. Другий, потужний осушувач організму, допомагає знизити рівень холестерину.

вплив детоксикації

Як впливає детоксикація на ваш організм :

  •  Органи працюють більш ефективно, так як вони позбавляються від перевантаженості.
  • Загальне самопочуття людини покращується.
  • Кишечник спорожняється кожен день, походи в туалет відбуваються без зусиль.
  • У людини з’являється енергія, бадьорість, працездатність.
  • Зникають проблеми з травленням.
  • Поліпшується стан шкіри.
  • Людина починає виглядати здоровішими та молодше.

Viki Star

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire