штучний інтелект
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Що таке штучний інтелект?

Штучний інтелект є частиною нашого повсякденного життя протягом багатьох років. Подобається вам це чи ні, ми зараз оточені цією дивною істотою, не маючи можливості її повністю пізнати.

Вперше в 1950 році вченим Аланом Тьюрінгом була представлена ідея машини, здатної до свідомості, з тих пір дана тема широко поширилася. Зараз ідея штучного інтелекту цікавить провідних дослідників та технологічних гігантів, таких як Google, Amazon, Microsoft Experience, які продовжують розвивати та вивчати його день у день.

Штучний інтелект у повсякденному житті :

інтернет та штучний інтелект

Інтернет
Просте використання веб-браузера – хороший приклад. Під час пошуку в Інтернеті ви часто отримуєте десятки сторінок результатів. Роль штучного інтелекту полягає в тому, щоб упорядкувати ці результати відповідно до вашого початкового пошуку та відповідно до ваших звичок перегляду. Таким чином, він може дати вам пріоритетні результати, які, швидше за все, вас зацікавлять.

Системи розпізнавання
Якщо у вас смартфон високого класу, ви не можете не знати нові режими розблокування екрана. Незалежно від того, чи розблокування відбувається за допомогою розпізнавання обличчя, цифровим або навіть голосом методом, це система штучного інтелекту, яка здатна розпізнати вас на основі записаних даних.

Домашня автоматизація
Останніми роками в наших будинках з’явилися голосові помічники та підключені станції управління. Знову ж таки, це штучний інтелект, який починає виконувати дії, коли ви керуєте своїм віртуальним помічником, за допомогою голоса чи через додаток.

Автономні транспортні засоби
Це ключове питання у війні між різними виробниками автомобілів. Багато прототипів вже протестовано, і кілька моделей вже є на ринку, наприклад в Tesla. Така маштна завдяки комп’ютерній системі має можливість аналізувати та приймати рішеня відповідно до заданої ситуації.

Технологія, яка нікого не залишає байдужим
Штучний інтелект з кожним роком вдосконалюється. З одного боку,є ті, хто захоплюються та слідкують за кожною новиткою та розробкою, а з іншого боку ми схильні бути обережними та прораховувати  можливі відхилення цієї еволюції.

Незалежно від того, позитивні чи ні, ці реакції, як правило, мають тенденцію до однієї і тієї ж визначеності: штучний інтелект, безперечно, є предметом інтересу в суспільстві.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire