вода це життя
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Вода : секрет існування всього живого №1

Секрет існування всього живого. Немає життя без води: саме в воді зародилося життя близько 3 мільярдів років тому. Живі істоти народжуються у воді, їм потрібна вона, щоб рости і розмножуватися.

1. Вода – джерело життя
Життя з’явилось у воді близько 3 мільярдів років тому як одноклітинні мікроорганізми, які були далекими предками всього живого сьогодні.

Ці перші живі клітини, ймовірно, народилися на мілководді озер або лагун, нагрітих променями сонця. Протягом майже 2,2 мільярда років ці примітивні клітини розвивалися і еволюціонували в усе більш складні (багатоклітинні) і все більш спеціалізовані форми. Так з’явилися водорості, риби, а потім і предки земноводних (жаби, тритони), які ознаменували перше пристосування живих істот до відкритого повітрю, поза водою.

Вважається, що життя з’явилося на суші лише 400 мільйонів років тому. Наземні організми залишили воду як середовище існування, але так і не змогли повністю звільнитися від неї: континентальні екосистеми майже повністю залежать від кругообігу води.

Живі істоти еволюціонувала від своїх ранніх форм до всього живого сьогодні, вони змінювалися і урізноманітнювались. З’явилися нові види, а інші вимерли. В ході еволюції нові види з’являються і розвиваються, поки існують необхідні для їх існування умови навколишнього середовища.

зародження

2. Вода – основна складова живих істот
Вона є важливою складовою живих істот. Будь-який живий організм, рослина або тварина, містить велику кількість води. Вода – це навіть, безумовно, перша складова живої речовини. Постійно циркулюючи, вона виконує різні ролі, а головне забезпечує правильне фізіологічне функціонування (живлення, ріст, розмноження).

Вода і рослини
Рослини по суті складаються з води. Наприклад, ми спостерігаємо 95% води у дині, 85% води у моркві, 78% води у пшениці та траві. Вона використовується для транспортування матеріалів, що виробляються рослиною, та мінеральних елементів, необхідних для її живлення.

Вода і тварини
Тварини також по суті складаються з води: організм птиці на 65% складається з води, на 67% – у собаки, 80% – у риби та в медузи на 95%.

влда складова людиниВода і людина
Вода є найбільш цінний для людини продукт, наш організм на 60-70% складається з води (для ембріона на п’ятому місяці – на 94%)? Вода доставляє в клітини організму поживні речовини (вітаміни, мінеральні солі та ін.) І забирає відходи життєдіяльності.

 

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire