Charles Xavier Magneto Erik Lehnsherr
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

MARVEL FILMS: Студія планує вибрати для майбутніх фільмів X-men темношкірих акторів

FILMS MARVEL: Студія розглядає можливість вибору для майбутніх фільмів Людей-Х для участі темношкірих акторів для ролей Професора X і Магнето, а можливо, і інших … 

Новини щойно похитнули світ коміксів: Люди X можуть мати унікальний поворот, коли Marvel Studios відкриє неминуче перезавантаження. Кевін Фейдж та  Кінотеатр Full Circle дізнався, що темношкірі люди представлятимуть Магнето та Професора X у Кіновсесвіті Marvel (КВМ).

Професор Чарльз Ксав’є не сильно зміниться, оскільки він народився в Нью-Йорку в благополучній сім’ї, тому студія Marvel  змогла взяти вольностей з походженням Еріка Леншерра. На сторінках Marvel Comics Магнето народився у 1920-х роках у єврейській родині. Під час Другої світової війни Ерік був відправлений до нацистського концтабору Освенцим.

Комікси Магнето Професор Х

На мою особисту думку, це рішення мене глибоко шокує. Зробити двох потенційних лідерів темношкірими не буде величезним кроком вперед, але посилить расизм. Можливо темношкірі люди сприйматимуть це як підтримку своєї віктимізації, яку більшість із них продовжують висувати, інші ж знову втомляться від цього вічного почуття необхідності вибачитися перед колоніями (Європа) та іншими (США) за рабство.

Тим більше, що я переконанв, що це рішення приймається не з реальною метою показати більше « меншин », як вони їх називають, а збільшити прибуток від кожного фільму. Дійсно, успіх Чорної Пантери не залишився непоміченим, це був третій за величиною успіх у прокаті США, який у 2018 році перейшов поріг у 700 мільйонів доларів, тільки у США. Світові надходження фільму досягли 1,356 мільярда доларів!

Використовуючи привід “меншин”? Це правда, що коли ми дивимось на американську точку зору та останній федеральний перепис населення 2010 року, білих було 63,7%,  латиноамериканців 16,7%, темношкірих 12,3%, азіатів 4 , 7%, неіспаномовних метисів 1,9% та американців 0,7%. Але згідно з американськими науковими дослідженнями, незабаром це буде кінець білої Америки , оскільки в 2060 році їх буде лише 43%. Демографічна ситуація передбачає глибокі зміни. Білі незабаром стануть меншиною у США. У 2015 році більше половини немовлят, народжених на американській землі, були з етнічних меншин, тоді як 80% випадків смертей зафіксовано в цьому році – білошкірих американців. Обличчя американського суспільства зазнає глибоких змін у найближчі десятиліття.

Поруч із цим – демографічна еволюція Африки. У своїх опублікованих на 2015 рік прогнозах Бюро довідника щодо населення (PRB) підкреслило вагу, яку буде представляти африканське населення в найближчі десятиліття. За даними американської організації, континент стане свідком появи нових демографічних держав: Нігерія, Демократична Республіка Конго та Ефіопія до 2050 року ввійдуть до десятки найбільш населених країн світу. Тому в глобальному масштабі білошкірі – меншість!

Тож для мене очевидно, що це рішення ні в якому разі не приймалося для того, щоб показати трохи більше « меншин » на екрані, а скоріше, щоб значно збільшити прибуток студії.

люди ікс повернення

І, нарешті, я вдвічі в шоці з другої причини: я не расистка, і далека від цього, маю друзів з різних країн Африки, я з дитинства прихильна до своїх супер героїв. Я не уявляю темношкірого Росомахи,  чи Дедпула.

Люк Кейдж в коміксах

Так само я не уявляю, як Люка Кейджа чи Чорну пантеру грає білий актор.

І все-таки, за чутками з вересня 2018 року, студія Warner Bros також проникає в цю значну частку ринку і хотіла б, щоб актор Майкл Б. Джордан замінив Генрі Кавілла в костюмі Супермена!

Рішення щодо того, хто буде грати в рімейку «Маленька русалка», вже прийнято (а точніше – змінено). Дійсно, якщо у 2015 році на роль Аріель була затверджена Хлої Грейс Морец, яка втілює всі риси героїні, про що та радо оприлюднила дану новину у Twitter 7 листопада 2015 року, но режисери фільму вирішили змінити кандитатуру, вибравши темношкіру американську співачку R&B Халлі Бейлі, 19 років. Дійсно, важко виправдати той факт, що водночас усі найбільші студії світу вирішують змінити колір своїх акторів!

Marvel, безумовно, збільшить свої прибутки, але, безсумнівно, зробить удар по відношенню до расизму, який не припиняє зростати, і який відтепер закрадеться в наші будинки завдяки нашим фільмам … Хочете отримувати занадто багато прибутку під прикриттям антирасизм та різноманітністю, це буде незворотним ефектом метелика.

VIKI STAR

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire