Діма Стужук помер
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Діма Стужук помер від коронавіруса

Дмитро Стужук помер від коронавіруса через зупинку серця

Інстаграм-блогер і колишній чоловік блогера Софії Стужук, Дмитро, помер через ускладнення коронавируса. Сталося це сьогодні, 16 жовтня 2020 р, після різкого погіршення самопочуття.

Рік народження. 07. 11. 1985

Про трагічну новину повідомила Софія Стужук в своєму профілі. «Діми більше немає з нами. Його серце не витримало», — написала блогер і мати трьох дітей в пості.

чоловік Софії Стужук

За словами блогера, чоловікові різко стало погано. У Дмитра були проблеми з серцем, через що у нього виникли ускладнення від COVID-19.

«Все дуже погано, не можу говорити, поїду з татом в лікарню. Діма зараз в дуже важкому стані, знаходиться в без свідомості в реанімації. Ніяких прогнозів лікарі поки не дають. Поспілкувалася з лікарем, який займається лікуванням Діми, дуже хороший чоловік. Хочу відразу припинити всі чутки, які ходять навколо нашої сім’ї. Коронавірус не є небезпечним для абсолютно здорових людей, але у Діми були проблеми з серцем, ось і ускладнення сталося. Його серце не справляється, і Діма пережив клінічну смерть», — раніше розповідала Стужук в сторіс.

Софія Стужук

У своєму останньому пості в Instagram, опублікованому вчора, 34-річний Дмитро Стужук писав, як протікала його хвороба. «Як це було? Погано мені стало на другий день в Туреччині. Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. При цьому трохи боліла живіт.

На наступний день почав з’являтися кашель, але температури ніякої не було. Особливих симптомів хвороби теж не було, тому я подумав, що це можуть бути наслідки після заняття спортом, зміни клімату і харчування ну і плюс сон під кондиціонером.

Після повернення з Туреччини я відразу ж пішов здавати різні аналізи, робити УЗД і про всяк випадок вирішив пройти тест на COVID. Він виявився позитивним.

На наступний день я поїхав робити КТ. Мені призначили лікування і стали наполягати на госпіталізації. Це окрема історія, тому що зараз там йдуть ремонтні роботи, лікарня повністю набита людьми, деякі з них живуть в коридорі. Харчування ніякого немає, паперу немає, столових приладів теж немає! Мене ніхто про це не попереджав. Медицині в нашій країні буде присвячений окремий пост — що вже там, вона це заслужила.

Дима Стужук

Раніше Стужука госпіталізували в міську клінічну лікарню № 4. Вночі стало відомо, що він пережив клінічну смерть. Його стан медики оцінювали як тяжкий.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire