Екзотичні овочі
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Екзотичні овочі для вирощування на городі

Екзотичні овочі для вирощування на городі

Шукаєте нових смаків для своїх страв? Вирощуйте наступні рослини на своєму городі або на терасі. Зміна декорацій гарантована!

Опунція інжиру варварська (Opuntia figuier de Barbarie)

Екзотичні овочі

Їстівний кактус? Чому ні! Опунція інжиру варвари – це насправді ракетковий кактус, стеблами та плодами якого можна насолоджуватися. Але будьте обережні: для цього обов’язково придбайте сорт без хвої! Дуже стійкий до посухи, інжир Барбарі вимагає невеликого догляду та поливу при вирощуванні в горщиках.

Помідор «Фіолетовий де Мільпа» (Tomatillo ‘Purple de Milpa)

Екзотичні овочі

Томатило, який також називають томатило, – це плід рослини, тісно пов’язаної з помідором і меленою вишнею, яка виростає трохи більше метра у висоту. Як і мелена вишня, томатило оточений жовтуватим, схожим на папір конвертом. Коли плід цього сорту досягає повної зрілості, він стає фіолетовим і зазвичай розщеплює навколишню лушпиння.

Кукамелон (Cucamelon)

Екзотичні овочі

Кукамелон – це плетиста рослина, яка дає сірувато-зелені ягоди з темно-зеленими прожилками все літо, що нагадують мініатюрні дині, але на смак як огірки з легким присмаком гіркоти. Вирощуйте його в землі або в горщику, в прохолодному грунті або піднімайтеся на обеліск або шпалеру. Ви також можете вирощувати його як підвісну рослину в підвісному контейнері або на зеленій стіні.

Перець «Бікіньо Ірасема» (Biquinho Iracema)

Екзотичні овочі

Симпатичні маленькі оранжево-червоні перці, цього сорту, солодкі, хрусткі та ароматні. Їх округла форма з невеликим виступом на кінці надає їм неслухняного маленького вигляду. Португальське слово biquinho також означає маленький дзьоб. Легко вирощується і добре підходить для контейнерної культури, ця рослина досягає до 70 см у висоту і ширину.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire