Леді гага в марвел
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Леді Гага може приєднатися до команди Людей Х в кіно

Леді Гага може скоро приєднатися до всесвіту Marvel. Згідно добре інформованого сайту WeGotThisCovered, співачка могла бути найнята студією на роль Білої Королеви, також відомої як Емма Фрост, члена Людей Х. Сильний телепат, який починає (в коміксах) як злодій, перш ніж стати супергероїнею і лідером Людей Х, Емма Фрост – персонаж, який став центральним в Marvel, що може зробити Леді Гагу основним елементом в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Джонсер Джонс

Емма Фрост January JonesБіла Королева

Повернення мутантів 
Це не перший раз, коли Емма Фрост з’являється на великому екрані, оскільки її роль зіграла Джонсер Джонс (January Jones)  в «Люди Х: Перший клас», випущеному в 2011 році. Але її образ та гра не була оцінена шанувальниками коміксів, і тепер, коли Люди Х збираються приєднатися до MCU(Marvel Cinematic Universe) після поглинання Disney Fox (і провалу Темного Фенікса в 2019 році, який привів до 133 мільйонам збитків), голлівудський гігант, ймовірно, захоче зробити все, щоб мутанти повернулися в стрій.

Люди ікс

Наймання Леді Гага, все ще увінчаною її номінацією на «Оскар» за фільм «Зірка народилася», було б хорошим способом розпалити інтерес до загону супермутантів. Однак про плани по франшизі Disney поки не оголосила. Тому невідомо, коли ми зможемо відкрити для себе Леді Гагу в образі супергероїні.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire