джелкінг
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Джелкінг: що це і як це працює?

Джелкінг: що це і як це працює?

Маленький, середній, великий … Для багатьох чоловіків розмір пеніса в стані спокою та ерекції є синонімом мужності. Ті, хто незадоволений  своїм статевим органом, можуть шукати шляхи набрати кілька сантиметрів, вдаючись до різних методів, таких як операція по подовженню пеніса, вживання харчових добавок, для посилення кровообігу пеніса, вправи Кегеля… та метода джелкінг.

Що таке Джелкінг?

Джелкінг – це природний метод, який  збільшує та потовщує пеніс, за допомогою масажу статевого члена руками. Ця практика передбачає натягування шкіри напіверегованого статевого члена з метою посилення припливу крові до кавернозних тіл (тканин, які наповнюються кров’ю із збудженням). Послідовники запевняють, що цей масаж, що повторюється кілька разів на день, створював би мікророзриви в еректильній тканині, сприяючи зростанню нових клітин, потовщенню тканин і збільшенню пеніса. Прихильники цього процесу також високо оцінюють переваги ерекції, що було б важливішим із практикою.

Переваги :

  • застосовується протягом кількох сотень років, особливо в Ірані, його також схвалили багато секс-терапевти;
  • його економічна і абсолютно безпечна сторона. Порівняно з ціною хірургічного втручання, джелкінг доступний кожному;
  • довший і ширший пеніс: це дозволить вам мати більше впевненості в собі і повністю задовольнити свого партнера;
  • триваліші, потужніші ерекції: приплив крові до пеніса полегшить вам ерекцію та подовше її;
  • частіші ерекції: джелкінг – хороший спосіб запобігти імпотенції чоловіків;
  • кращі відчуття в пенісі: джелкінг дозволяє вам відновити свій пеніс і зробити його більш чутливим під час акту.

Недоліки : 

В Інтернеті та на дискусійних форумах « jelqing » рекламують як природний та ефективний метод розтягування пеніса та збільшення його розміру. Насправді така практика не позбавлена ​​ризику, попереджають урологи.

подовження пенісаРизик хвороби Пейроні. Коли ви повторюєте цей метод, рухи можуть руйнувати стінки кавернозних тіл, створюючи фіброз – аномальне збільшення кількості тканини в органі. Тому розтягнення пеніса таким чином може спровокувати появу хвороби Пейроні з серйозними наслідками для статевого життя. Це захворювання характеризується фіброзом оболонки кавернозного тіла, потенційно пов’язаним із мікротравмами статевого члена, що виникають, зокрема, під час статевого акту. Хворобливий у двох із трьох випадків, цей стан може супроводжуватися деформацією статевого члена (значна кривизна) та інколи еректильною дисфункцією. « Людина, яка прагне збільшити довжину статевого члена і має цілком нормальний функціональний пеніс, в кінцевому підсумку пошкоджує його аж до втрати можливості функціонувати як статевий орган », – стверджує  доктор Гілберт Бу Жауде .

Пам’ятайте, що хвороба Пейроні може мати серйозні наслідки, що призводять до імпотенції та неможливості займатися сексом. Пацієнти з цим захворюванням відчувають біль у статевому члені, і пеніс може навіть зменшитися через спричинений фіброз.

«Насправді кров, яка потрапляє в пеніс, венозна, а не артеріальна. Тому вона не киснева і не має інтересу. І натягування пеніса не змушує його рости. Чоловіки думають, що можуть досягти таких самих результатів, як мочка вуха, яка збільшується через ювелірну прикрасу або деякі жінки в Африці, які збільшують шию, але це неправда », – пояснює доктор Гілберт Бу Жауде.

Запобіжні заходи перед початком Джелкінгу

  • рекомендується використовувати масла для виконання цих вправ, щоб полегшити розтирання, якщо ви не хочете спричинити травмування шкіри. Візьміть якісний продукт, який запобіжить роздратування шкіри. Особливо рекомендується обрізаним чоловікам, у яких повторне розтирання може пошкодити шкіру статевого члена.
  • перш ніж почати, важливо також спочатку розігрітися, пальці повинні ковзати уздовж пеніса, не роблячи надто різких рухів. Ніколи не слід досягати повної ерекції під час масажу, оскільки це може назавжди пошкодити ваш пеніс. Джелкінг також більш ефективний, якщо ви досягаєте часткової ерекції. Це основна складність цього методу, оскільки ви не повинні перебувати в стані спокою. Але також не отримуйте занадто сильної ерекції.
  • труднощі з утриманням напіврекції: під час сеансу ви не повинні ні відпочивати, ні досягати оргазму. Крім того, ніколи не слід еякулювати при виконанні цих масажів. Зазвичай тиск, який ви збираєтеся робити рукою, повинен перешкоджати виходу сперми. Але це спричинить певний біль. Якщо ви не впевнені, що зможете стримати себе, спершу мастурбуйте та еякулюйте, щоб уникнути ризиків.

Як виконувати цю вправу Джелкінг?

Таким чином, Джелкінг починається з хорошою розминки, коли пеніс розтирається маслом хорошої якості. Виберіть марку, яка не сохне дуже швидко, щоб уникнути опіків. Після середньої ерекції стисніть кінець пеніса однією рукою. Бажано використовувати домінуючу руку, особливо великий і вказівний. Пальці повинні перебувати якомога ближче до лобкової області.

вправа Джелкінг

Сильніше стисніть основу пеніса. Потім повільно просуньте руку до головки. Стисніть свій пеніс настільки, щоб здійснювати легкий тиск і відчувати приплив крові від основи пеніса до головки. Якщо тиск болючий, ви занадто сильно стискаєте. Зупиніться і почніть знову, щоб знайти більш підходящий хват.

Продовжуйте, доки ваша рука не зрівняється з головкою. Зупиніться трохи нижче зовнішнього виступу. Продовжуйте цю вправу щонайменше 5 хвилин, роблячи кожен рух від 2 до 3 секунд.

Viki Star

 

 

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire