питання людства
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Думаю, вас ці питання теж цікавили =)

Питання які цікавлять кожного з нас та відповіді на них !

1. Куди діваються відходи пасажирів літака? 

літак

 

відходи з літака

 

 

Легенда говорить, що людський детрит скидається в повітря: це неправда. Вони збираються в смітник, який потім спорожняється, коли літак приземляється.

2. Чому птахи літають клином « V » ? 

клин

Як вдалося з’ясувати, деякі птахи переміщаються клином заради економії енергії. Попереду клина летить найсильніший і витривалий птах – ватажок зграї. Коли лідер, що летить на чолі клину, робить змах крилом, то в повітрі утворюються завихрення і висхідні потоки, які значно полегшують політ птахів, що летять за ним. Те ж саме можна і сказати і про всіх інших птахів, які слідують далі по ланцюжку: кожен наступний птах користується перевагами, які виникають в результаті помахів крил того, що летить перед нею члена зграї. Згідно з проведеними підрахунками, такий спосіб побудови під час далеких перельотів дозволяє заощадити до 25% енергії.

3.Чому у нас мурашки по шкірі? Питання цікаве, справді !

мурашки по шкірі
Виявляється, це давнє явище, яке ми успадкували від тварин (які наїжачують своє волосся). Озноб є результатом скорочення м’язів волосяних фолікулів. У тваринному світі мурашки по шкірі допомагають підтримувати тепло в тілі. Коли з’являється загроза, налякана тварина – наприклад, кішка з щетинистою шерстю і вигнутою спиною – здається вище свого суперника. Люди також відчувають озноб, коли їм холодно або в ситуаціях, які викликають у них якісь емоції. Причина цієї реакції – несвідомий викид адреналіну.

4.Чому пил білий на чорному тлі, та чорний на білому?

пил на клавіатурі
Насправді пил має сірий колір. Однак через крихітні розміри частинок пилу ми не бачимо точного кольору, ми сприймаємо його лише в тому випадку, якщо ворсинки темніші або світліші від фону.

5.Чому очі не мерзнуть від холоду? Питання на засипку =)

очі на морозі

Наші очі не мають рецепторів, чутливих до змін температури. Крім того, більша частина ока знаходиться всередині черепа, і великий потік крові «приносить» тепло.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire