джокер
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Продовження історії « Джокер » : у житті Артура ще є сюрпризи

У найближчі роки фільм « Джокер », який досяг успіху понад усі очікування, побачить кілька продовжень. У житті Артура для нас ще є кілька приємних сюрпризів.

 Joker – американський психологічний трилер режисера Тодда Філліпса за сценарієм, написаним Филлипсом спільно зі Скоттом Сильвером. Головну роль виконує Хоакін Фенікс. Сюжет фільму являє собою версію історії походження суперлиходія Джокера, одного з ключових антагоністів Бетмена в коміксах компанії DC Comics.

ФІЛЬМ « ДЖОКЕР », ІСТИННИЙ УСПІХ
Почнемо з дуже вражаючої базової передумови: фільм «Джокер» перевалив за мільярд доларів в прокаті. Таким чином, він стає першим фільмом з рейтингом R, на якому заробив Warner. Компанія першою здивувалась такому успіху, оскільки Джокер значно перевершив Дедпул і став найбільш прибутковою адаптацією коміксів усіх часів.

Хоакін Фенікс

Висунутий на 11 нагород « Оскар », Хоакін Фенікс, врешті-решт, отримав « Оскар«  за найкращу чоловічу роль у виконанні « Джокера ». Спочатку актор думав, що фільм не матиме продовження, але зараз схоже, що він хоче знову зіграти героя, який мав надзвичайний успіх наприкінці 2019 року, незважаючи на суперечки, що супроводжували цей театральний реліз (особливо пов’язані з кінцем фільму та спалахом насильства, що з’являється на екрані). Про свою роль Джокера він сказав в інтерв’ю Le Parisien: « Чесно? Я провів найкращий час у своєму житті! Я з тих, кому швидко набридає, а там мені ніколи не було нудно, ніколи! »

ЧИ БУДЕ ПРОДОВЖЕННЯ…
За словами джерела в журналі Mirror, Warner планує зняти два продовження протягом наступних чотирьох років (одна частина у 2022 році і наступна в 2024 рік). Наступні фільми вийдуть за участю Хоакіна Фенікса, а також з режисером першого фільму Тоддом Филипсом і його продюсером Бредлі Купером. Як ми бачили, Хоакін Фенікс готовий був брати участь в експерименті, але Warner, для впевненості, готовий запропонувати величезну суму, а саме 50 мільйонів доларів. Переговори між актором і Warner все ще тривають, оскільки сценарії  ще пишуться, і Хоакін Фенікс хоче переконатися в їхній якості, перш ніж приступити до роботи. Якщо актор підпише це контракт, він отримає найбільшу зарплату за всю свою кар’єру.

 

джокер 2

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire