компост
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Штат Вашингтон легалізував компост з людських остатків

Це перший американський штат, який легалізував людський компост. Закон був прийнятий переважною більшістю голосів в обох палатах. Ідея належить Катрін Спейд, яка почала працювати над нею в 2013 році. Екологічний спосіб закінчити своє життя.

Вашингтон

Принцип практики полягає у перетворенні тіла померлого в органічну речовину, яка зможе служити добривом. Процес передбачає розміщення людських остатків у циліндричному контейнері зверху органічного матеріалу, такого як деревна тріска, люцерна та солома. У контейнер всмоктується повітря, забезпечуючи кисень для розвитку та прискорення мікробної активності. Через місяць залишки стають компостом.

Звичайно, головний аргумент на користь цього закону – це екологічний вплив, яке може мати людський компост. Але рішення ще й економічне. Вартість людського компосту становить 5500 доларів, що буде дешевше, ніж традиційне поховання в США, оцінене Національною асоціацією похоронних бюро в більш ніж 7000 доларів.

людський компост

Рішення, яке набрало чинність 1 травня 2020 року, отримало високу оцінку. Після прийняття парламентом (80-16) і Сенатом (38-11) Асоціація похоронних бюро штату Вашингтон пишається собою. Роб Гофф, виконавчий директор групи, похвалив у The Times: »Люди по всій країні говорять про зміну свого образу життя, і ми щасливі, що знаходимося в стані, яке поступово рухається вперед. За останні 100 років похоронних послуг не відбулося великих змін. Тепер ми на передовій ».

Зі свого боку, член Сенату Джеймі Педерсен пояснив рішення палати в NBC News : « Кожен, хто писав мені, зі всього штату, щасливий, що одного разу зможе стати деревом або просто отримати нову альтернативу« . Але реальність трохи інша, адже людина не стає деревом, а добривом, яке допомагає йому виростити.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire