знаменитості з неголеними пахвами
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

10 знаменитостей, які не соромляться демонструвати неголені пахви

Знаменитості, які не соромляться демонструвати неголені пахви

Гоління завжди було делікатною темою для людей. Одне з питань, яке жінки задають собі щодня: «Чому чоловіки можуть це НЕ робити?» Зі іншого боку, багато чоловіки запитують себе: «Чому жінки перестають голитись?» Що ж, виявляється, є знаменитості, які цього не роблять, вони увійшли в жіноче співтовариство без упереджень, і таким чином, стали джерелом натхнення для великої кількості шанувальників.

На мою думку люди можуть робити зі своїм тілом все, що хочуть. Нікого не повинно хвилювати, що хтось говорить, і ці 10 відомих жінок є тому доказом. Знаменитості без комплексів.

1. Джулія Робертс (Julia Roberts)

На прем’єрі фільму «Кохання з першого погляду» в Ноттінг-Хіллі в 1999 році Джулія Робертс, головна зірка фільму, приголомшила публіку після появи на фотографіях папарацці неголених пахв. З цього приводу виникли тисячі гіпотез, в тому числі про те, чи зробила це актриса навмисно, щоб підтримати феміністський рух, або тому, що її тодішній хлопець Бенджамін Братт хотів, щоб вона виглядала максимально природно. Але тільки в 2018 році в досить особистому інтерв’ю Джулія розповіла,що це був простий прорахунок щодо її сукні: рукава мали бути довшими і приховувати пахви. Одне можна сказати напевно: якою б не була причина цієї знакової події, її вплив на жінок був значним і показовим.

джулія робертс

2. Мадонна (Madonna)

Королева поп-музики Мадонна з дитинства бунтувала. У школі вона сильно відрізнялася від інших дівчаток, які відчайдушно намагалися пристосуватися до мидних тенденцій того часу. Тому вона вирішила слідувати своєму власному стилю, відмовляючись від макіяжу або стрижки, як у всіх, і, звичайно ж, уникаючи гоління. Навіть сьогодні вона продовжує заявляти про себе як про жінку, вільної від усіх забобонів.

мадонна

3. Белла Торн (Bella Thorne)

Як і багато інших знаменитостей, Белла стала натхненням для дівчат свого покоління. Після її успіху в « Shake It Up » актриса виросла жінкою без упереджень. Просуваючи свій новий бренд бікіні, Торн оприлюднила свій девіз: « Це твоє тіло, це твоє рішення ». І з тих пір вона отримує лише вдячні коментарі від своїх шанувальників за те, що дає їм впевненість почуватися вільно.

белла торн

4. Лурдес Леон (Lourdes Leon)

Лурдес – старша дочка співачки Мадонни. Вони не так вже схожі, але все ж їх об’єднує щось набагато важливіше: бунтарство. Схоже, у них є унікальна схильність до того, щоб йти проти правил. І, можливо, в цьому їх місія: змусити світ зрозуміти, що не завжди слід дотримуватися параметрам, нав’язаним суспільством. І що може бути краще, ніж демонстрація сваїх рішень на важливих заходах в світі розваг.

Лурдес Леон

5.Періс Джексон (Paris Jackson)

“Я люблю волосся та піт. Мені це подобається, це чудово. Деякі люди вважають, що це дуже неприємно, особливо, якщо ти жінка, але насправді всі пітніють. Це природно. Прийміть це.  » Цими словами дочка Майкла Джексона поділилася тим, що вона думає про людей, які критикують неголених жінок. Актриса впевнена в тому, що всі ми маємо тіла і можемо робити з ним те, що хочемо, незалежно від того, що говорять інші.

Періс Джексон

6. Дрю Беррімор (Drew Barrymore)

Під час Тижня моди в Нью-Йорку, включаючи показ мод відомого дизайнера Марка Джейкобса, актриса Дрю Беррімор, якій було всього 29 років, виглядала приголомшливо. Всі були вражені її красою і простотою, але її неголені пахви звичайно теж не залишилися непоміченими.

Дрю Беррімор

7. Хелсі (Halsey)

Поп-співачка Хелсі – ще одна знаменитість, яка кидає виклик стандартам краси, нав’язаним суспільством. Вона має вільний дух і робить те, що хоче зі своїм тілом, чим дуже пишається. Після публікації журналу Rolling Stone, в якому юна зірка була головною героїнею, багато людей розкритикували його за те, що він не «підфарбував» пахви Хелсі. Однак журнал отримав підтримку кількох знаменитостей і шанувальників, що вони наважилися продемонструвати тіло без цифрових модифікацій.

Хелсі Halsey

8. Джемайма Кірке (Jemima Kirke)

Одна з головних героїнь відомого серіалу «Дівчата» викликала фурор в Інтернеті з тих пір, як вирішила публічно заявити про свої неголених пахви. Все почалося з того, що її молодша сестра перестала голити пахви, і Джемаймі це так сподобалося, що вона вирішила спробувати теж. У своєму твітері вона дала зрозуміти, що це був особистий вибір, і відкрито розповіла про свою позицію щодо жіночності: «Нам завжди говорили, що жінки повинні бути худими, що ми не повинні займати занадто багато місця і що бути сильним не має нічого спільного з нашою жіночою природою « .

Джемайма Кірке

9. Джульєтта Льюїс (Juliette Lewis)

Задовго до того, як вона прославилася своїми ролями у таких фільмах, як «Нерви» та «Ніч у пеклі», Джульєтта Льюїс була частиною рок-групи під назвою «Джульєтта та Лікс». Якщо вірити її гірським корінням та ліберальним принципам, цій знаменитості байдуже, що думає про неї преса. На виході фільму «Ніколи більше» в 2002 році вона показала себе на публіці з неголеними пахвами. Знаменитості в ударі.

молода Джульєтта Льюїс

10. Майлі Сайрус (Miley Cyrus)

Ми добре знаємо дуже природний дух та зовнішній вигляд Майлі. З того часу, як актриса та співачка досягла повноліття, вона привертає увагу у всьому світі своїми мужніми рішеннями. Особисті проблеми, дивні пісні та різкі зміни зовнішності – три фактори, які домінують у житті цієї знаменитості. І все ж вона – це просто молода дівчина, яка старається жити на повну.

Майлі Сайрус голить пахви

Ось такі відважні знаменитості. Урок, який ми можемо винести з вчинків цих сміливих жінок, полягає в тому, що потрібно жити і робити те, що хочеться вам, що робить вас щасливим, незважаючи на забобони та думки інших людей.

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire