lucifer affiche poster saison 5
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Люцифер – 10 причин віднести його до кращих серіалів США

Тож почнемо …

«ЛЮЦИФЕР» (англ. Lucifer) — американський телесеріал, створений по мотивам серії коміксів «Люцифер» Ніла Геймана і Сема Кейта видавництвом Vertigo, імпринт DC Comics.

Вже більше 4 сезонів і п’ятий зараз знімається, який буде останнім, тому я вирішила взяти ручку (клавіатуру), щоб змусити вас відкрити його Всесвіт, який не залишить вас байдужим! Звичайно, як і слід було очікувати, це американський серіал, де герої надихаються Vertigo, дочірньої компанії DC Comics (конкурента MARVEL ). Дочірня компанія, спочатку створена в 1993 році, спеціалізувалася на виданні коміксів з фантастичними та жахаючими темами.

Оригінальність

Оригінальна сюжетна лінія, що лежить в основі фільму, сподобається глядачам, які втомилися від класичних романтичних історій, комедій або фантастики з мінімальним вмістом спецефектів і інтриг. У кінострічці, створеної за мотивами коміксу, є все, що буде тримати вас в напрузі до самого фіналу. Люцифер – головний персонаж, якому судилося стати глядацьким « улюбленцем » вже з перших кадрів кінострічки. Він мужній, і всесильний, він безсмертний і чарівний в своїй гріховності, адже перед вами справжній володар пекла. Він втомився від рутини загробного світу, контролю над підлеглими і грішниками, тому вирушив на пошуки пригод, азарту і свіжих емоцій на Землю. Саме тут він планує повеселитися на повну котушку.

Топ-10 причин

Ось 10 причин, чому я стала фанатом серіалу « Люцифер » :

1 – Історія, тема яка ніколи не досліджувалася, Люцифер, який вирішив поїхати у відпустку і залишитись жити на землі, тому що втомився від пекла та холодних відпосин зі своїм батьком, Богом і закохується в лейтенанта поліції та людей;

2 – Коли ви дивитесь « Менталіст », « NCIS: Полювання на вбивцю » або навіть « Кості », ви можете зробити паузу на тиждень-два і продовжити дивитись пізніше! Але не з Люцифером! У кожному епізоді « Люцифера » ви стежите за трьома історіями: Люцифер, який намагається розкрити злочини за допомогою дуже прекрасної Хлої Декер (актриса Lauren German); Люцифер, який намагається звільнитися від батька, Бога та своєї родини; і нарешті, зростаюча любовна лінія між ним та лейтенантом поліції Декер, але любов ,яку він не усвідомлює, не розуміючи себе, оскільки ніколи не стикався з такими почуттями. Це означає, що в кожному епізоді напруга знаходиться на висоті на всіх фронтах, і нам ніколи не нудно! На кожну з цих частин виділяється приблизно однаковий час.

3 – Демонічний гумор та всюдисущі каламбури, якість інтерпретації, та гра актора Тома Елліса, який грає роль Люцифера, ми повинні визнати, він справді ідеальний, як майстер підземного світу ! (Повірте, слову демона …)

4 -Серіалу вдається поєднати реальний світ та фантастичний досконало та жартівливо, а історію Біблії дуже добре використовують, пов’язуючи з персонажами та їхніми розповідями.

5 – Ми думаємо, що знаємо, що далі відбудеться, але ні, ми завжди здивовані цікавим поворотом подій, і від того хочеться породовжувати дивитись!

6 – Акторський склад є ідеальним, ви насолоджуєтесь деякими зірками 90-х та 2000-х років, чи то в головних ролях, чи другопланних.

(Ілюстративна фотографія складу не повна, щоб не зіпсувати сюрпризи!)

7 – Кінець епізоду побудований так, щоб тримати нас у напрузі і ми захотіли переглянути наступну серію  (якщо вона доступна!)…

8 – Серіал транслює певну мораль, не створюючи тиску на нас.І тоді який кращий спосіб надати хороших життєвих уроків, ніж одна з історій із Біблії?

9 -Це дійсно серіал для дорослих, жодних текстів чи гумору для підлітків, це дійсно дорослі розмови з чорним або іронічним гумором, що використовується у всіх епізодах

10 -І нарешті, ми не в японській трагедії де « все дивно » закінчується,  тут все завжди закінчується добре .. … або майже!

Знати більше

З першого епізода, ви вже будете приклеєні до свого дивана. Тільки одне прізвище чого варте, яке має сам Князь Темряви, нам багато розповідає про майбутній гумор: Люцифер « Морнінгстар »(Lucifer « Morningstar »). Переклад: Люцифер « ранкова зірка ». Ви не відчули жарт? Гаразд, це посилається на текст Нового Завіту, в якому кілька раз використовується вираз « ранкова зірка » іназивають так саме Ісуса Христа, отже, до його протилежності. Крім того, Апокаліпсис 22:16, 2 Петра 1:19, яке говорить про « ранкову зірку » у зв’язку з остаточним спасінням святих, коли Христос повертається воскрешати. Трохи так, ніби Люцифер хотів вкрасти шоу у Ісуса, просто висміюють його!

Тепер, коли ми розглянули « що до чого », давайте розглянемо частину 2 для тих, хто цікавиться, і хоче знати більше!

Кампанія цензури

Як ви можете собі уявити, враховуючи кількість неадекватних у цьому світі, створення серіалу на тему «Диявол, який досягає спокути, не бажаючи цього», не був добре оцний всіма. Зокрема певними релігійними групами.  Але, наприклад, 28 травня 2015 року веб-сайт Американської асоціації сімей (AFA) «Мільйон мам» розпочав петицію, щоб заблокувати показ ефіру, мотивуючи це тим, що він «прославить сатану як особистість з плоті і крові, як турботливого і співчутливого». Звичайно, продовження не було! Дійсно є люди, які, подумки кажучи, залишилися за часів середньовічної інквізиції … це страшно.

Уникнення закриття

11 травня 2018 року, після новин про початок скасування серіалу, співведучий Джо Хендерсон зазначив, що у фіналі третього сезону відбудеться « величезна суспензія », яка має переконати Фокса від скасування серіалу та заохоче шанувальників використовувати хештег #SaveLucifer. Вболівальники разом із акторською командою та технічними колективами згуртувались у Twitter та #SaveLucifer швидко стало популярною темою. Другий хештег, #PickUpLucifer, також став гарячою темою. Але ви також можете побачити #ReNewLucifer або #BringLuciferBack та багато інших марок підтримки. Передостанній епізод 4 сезону має назву « Врятуй Люцифера » на честь кампанії по збереженню серіалу.

 

Кінець гри

Але після зменшення аудиторії, 6 червня 2019 року Netflix оголосив, що серіал буде поновлено ​​на п’ятий і він буде заключним сезоном. Це буде кінцем серіала Люцифера в 2020 році, сподіваюсь, що історія закінчиться добре для персонажа.

Viki Star

 

Підтримайте серіал, купуйте DVD-диски, cliquez ici

 

АКТОРСЬКИЙ СКЛАД СЕРІАЛУ

 

      

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire