алкоголь вплив на фігуру
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Як алкоголь впливає на нашу фігуру: калорійність спиртних напоїв

Калорійність спиртних напоїв та вплив на вашу фігуру

Більшість людей, які вживають алкоголь, забувають, що алкогольні напої мають високу калорійність і що їх вживання може призвести до збільшення ваги. Оскільки енергетична цінність не вказується на пляшках з алкоголем, настав час дізнатись лідера калорій.

Чому алкоголь калорійний? Калорійність та вплив на вашу фігуру.

Тому що в його складовими є цукор та етанол, два калорійних елемента. І чим міцніше алкоголь, тим більше в ньому калорій. Якщо додатково додати соду, цукор, фруктові соки, лимонад, а потім заїсти це чимось солоденьким … ви отримаєте справжні калорійні бомби, які можуть сприяти збільшенню ваги. Наявність цукру, звичайно, відомо як фактор ожиріння. Але ще й тому, що вживання алкоголю викликає апетит і сприяє накопиченню жиру. Алкоголь зменшує виведення жиру, оскільки калорії, що забезпечуються алкоголем, спалюються дуже швидко, ніж калорії з жиру.

Тому алкоголь негайно позначається на нашій фігурі і шкідливий для здоров’я. Він калорійний, його калорії далеко не найкорисніші та дуже швидко засвоюються, тому у нас просто немає шансу їх витратити. Таким чином, вживання алкоголю сприяє накопиченню жиру, головним чином в області черевної порожнини, що є поширеною ситуацією серед тих, хто п’є пиво.

Які алкоголні напої самі калорійні?
Чим міцніше напій, тим більш концентрованим він є етанолом і тим більше в ньому калорій. Серед чемпіонів є:

калорійність алкоголю

 

калорійність спиртних напоїв

 

  • сухе вино до 11% алкоголю – 64 ккал на 100 мл;
  • напівсухе вино до 12% алкоголю – 78 ккал на 100 мл;
  • напівсолодке вино до 12% алкоголю – 88 ккал на 100 мл;
  • солодке вино до 12% алкоголю – 100 ккал на 100 мл;

 

 

Як не набрати вагу під час вживання алкоголю?

Чергуйте алкоголь і воду. Вода- це найменш калорійний напій у світі. Тому корисно трохи чергувати, особливо якщо ви одночасно вживаєте висококалорійний алкоголь! Більше ніж доцільно пити воду під час вживання алкоголю, це тому, що алкоголь неймовірно зневоднює організм.

Viki Star

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire