кажан летюча миш
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Риба « кажан »з червоними губами, ви таке бачили ?!

Риба « Червоногубий кажан »( Red-Lipped Batfish (Ogcocephalus darwini))– це водна тварина, відома своєю екстравагантною формою та дивовижними губами червоного або рожевого кольору, що нагадують помаду. Крім того, це риба, яка не плаває, а рухається по піску.

Червоногубий кажан (ogcocephalus ) – різновид актиноптеригійних риб. Іншими словами, у нього на плавниках скелет, що складається з кісткового хребта. Крім того, ця риба належить до сімейства огкоцефалідових (ogcocephalidae), одного з 60 підвидів типу огкоцефалія (ogcocephalus).

Цей вид вважається рідним для Еквадору (Галапагоські острови) та Перу. Більш конкретно, він знаходиться у водах Тихого океану навколо Галапагоських островів та біля перуанського узбережжя на глибинах від 3 до 76 метрів, але переважно від 10 метрів. Ця риба зустрічається на узбережжях та лиманах, як правило, у піщаному дні рифів.

Ця риба може досягти максимальної довготи від 20 до 40 сантиметрів. Крім того, завдяки його трикутній формі голова та тіло здаються сплющеними. У нього також велика голова для відносно короткого і стиснутого тіла, покрита лусочками, шерстинками і колючими піками.

Ці риби хижі і харчуються іншими рибами. Також він доповнює свій раціон морськими безхребетними, такими як ракоподібні (креветки) та молюски (кальмари). Для того, щоб заманити здобич, кажани виділяють рідину, яка виконує роль приманки.

Viki Star

Red-Lipped Batfish

Червоногубий кажан

Ogcocephalus darwini

Огкоцефалія

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire