Пернамбуку
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Пернамбуку або Буа-Бразилія: Дивовижне дерево

Національне дерево Бразилії, Bois du Brésil або Pau-Brasil – це дерево з червоною серцевиною, виявлене на узбережжях Бразилії в 1500 році, яке здавна цінувалося своїми фарбувальними властивостями для текстильної промисловості. Його торгівля з Європою являє собою першу сучасну економічну діяльність країни, яка отримала свою назву від цієї рослини. Ця деревина, також звана Пернамбуку, в честь північно-східного штату Бразилії, де вона росте (знаходиться також в регіонах  Баїя, Еспіріту-Санту та Ріо-де-Жанейро). Культивується в Бразилії.

 

Пернамбуку, досить неймовірна рослина :
Caesalpinia echinata з латинської назви – квітуча рослина сімейства бобових, яка росте виключно в атлантичних тропічних лісах Бразилії, на піщаних або глинистих грунтах. У зрілому віці рослина досягає близько десяти метрів у висоту, і його кора покрита великими виростами, схожими на колючки.

Щільність пернамбуку, повільно зростаючого дерева, становить 1150 г, що вдвічі більше, ніж у дуба. Після вирубки сецевина дерева набуває оранжево-червоний відтінок, і ми можемо витягти червоний барвник, який називається бразилін.

Деревина Пернамбуку на сьогодні є єдиним відомим природним матеріалом, що має як механічні, так і акустичні властивості, необхідні для виготовлення лука вищої якості, а також музичних інструментів.


Пернамбуку загрожувало зникнення :

Щільність бразильської деревини робить її особливо повільною в зростанні, що уповільнює регенерацію породи. Вирубка відбувається приблизно через тридцять років. Також екземпляри великого діаметру дуже рідкісні.

Протягом довгого часу без будь-яких обмежень ліси Бразилії вирубувалися для вирощування цукрового очерету, сої, евкаліпта і кави. Пернамбуку використовувався в самих різних цілях, і сьогодні тільки його винятково музичні якість здаються причиною для захисту своїх плантацій.  Ще один вимираючий вид. У будь-якому випадку, сьогодні залишилося менше 10% початкового лісу.

Листя 

Стовбур 

Квіти 

Плоди 

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire