Пернамбуку
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Пернамбуку або Буа-Бразилія: Дивовижне дерево

Національне дерево Бразилії, Bois du Brésil або Pau-Brasil – це дерево з червоною серцевиною, виявлене на узбережжях Бразилії в 1500 році, яке здавна цінувалося своїми фарбувальними властивостями для текстильної промисловості. Його торгівля з Європою являє собою першу сучасну економічну діяльність країни, яка отримала свою назву від цієї рослини. Ця деревина, також звана Пернамбуку, в честь північно-східного штату Бразилії, де вона росте (знаходиться також в регіонах  Баїя, Еспіріту-Санту та Ріо-де-Жанейро). Культивується в Бразилії.

 

Пернамбуку, досить неймовірна рослина :
Caesalpinia echinata з латинської назви – квітуча рослина сімейства бобових, яка росте виключно в атлантичних тропічних лісах Бразилії, на піщаних або глинистих грунтах. У зрілому віці рослина досягає близько десяти метрів у висоту, і його кора покрита великими виростами, схожими на колючки.

Щільність пернамбуку, повільно зростаючого дерева, становить 1150 г, що вдвічі більше, ніж у дуба. Після вирубки сецевина дерева набуває оранжево-червоний відтінок, і ми можемо витягти червоний барвник, який називається бразилін.

Деревина Пернамбуку на сьогодні є єдиним відомим природним матеріалом, що має як механічні, так і акустичні властивості, необхідні для виготовлення лука вищої якості, а також музичних інструментів.


Пернамбуку загрожувало зникнення :

Щільність бразильської деревини робить її особливо повільною в зростанні, що уповільнює регенерацію породи. Вирубка відбувається приблизно через тридцять років. Також екземпляри великого діаметру дуже рідкісні.

Протягом довгого часу без будь-яких обмежень ліси Бразилії вирубувалися для вирощування цукрового очерету, сої, евкаліпта і кави. Пернамбуку використовувався в самих різних цілях, і сьогодні тільки його винятково музичні якість здаються причиною для захисту своїх плантацій.  Ще один вимираючий вид. У будь-якому випадку, сьогодні залишилося менше 10% початкового лісу.

Листя 

Стовбур 

Квіти 

Плоди 

Viki Star

Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire