стародавні місця побудовані інопланетянами
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

6 стародавніх місць побудованих інопланетянами

стародавні місця побудовані інопланетянами

На Землі є багато пережитків минулих цивілізацій, будівель, які, здається, кидають виклик технологічним можливостям не тільки того часу, а й сьогоденню, через свої розміру, вагу або складність конструкції.

Таким чином, деякі уявляють, що стародавні будівельники пірамід Єгипту, геогліфів Наски та інших див насправді дотримувались позаземних інструкцій.  Хто знає, можливо, за цими шедеврами стояли технології та знання не з цієї планети.

Питання про те, чи відвідували нашу планету коли-небудь інопланетяни, безсумнівно, цікаве. Зрештою, люди збираються розширити свою присутність в космосі, такі місця, як Марс, сьогодні знаходяться в полі нашого зору. Однак насправді науково підтверджених доказів присутності інопланетян на Землі немає або ж просто нам цього не кажуть. З іншого боку, вдаватися до надприродного пояснення найбільших досягнень людства означало б закривати очі на захоплюючі методи, за допомогою яких доісторичні цивілізації досягли успіху в зведенні найзагадковіших будівель в світі з нуля.

САКСАЙУАМАН інопланетяни

САКСАЙУАМАН стародавні місця побудовані інопланетянами

На околиці міста Куско, колишньої столиці імперії інків, в перуанських Андах знаходиться фортеця Саксайуаман. Побудована з величезних каменів, вирізаних і складених, як пазл, Саксайуаман для деяких є плодом напруженої праці стародавньої цивілізації, якій допомогли компаньйони з інших місць.

Переплетені стіни тисячолітньої фортеці складаються з каменів вагою до 360 тонн, які транспортувалися на відстань понад тридцять кілометрів, перш ніж були підняті, а потім розміщені з точністю, гідною новітніх лазерних технологій.

Метод, який ця стародавня цивілізація використовувала для виконання цього технічного подвигу, міг бути цікавим і сьогодні. Виявляється, інки були настільки ж гарні в будівництві складних помешкань і укріплень, як і в спостереженні за небом і створенні календарів. Насправді, Саксайуаман – не єдиний приклад цієї складної кам’яної кладки. Подібні фортифікаційні споруди є по всій Імперії інків, особливо в Куско, де ми знаходимо камінь з дванадцятьма кутами, ретельно вклинений у положення.

ГЕОГЛІФИ НАСКИ інопленетяни

ГЕОГЛІФИ НАСКИ стародавні місця побудовані інопланетянами

Більш ніж в 300 км від Ліми, на сухому високогірному плато, через перуанську пустелю, на перший погляд, довільно проведено понад 800 прямих блідих ліній. Пов’язані разом, ці криві відображають 300 геометричних фігур і 70 малюнків тварин, включаючи павука, мавпу і колібрі.

Найдовші лінії здаються прямими на кілька кілометрів. Найбільші фігури простягаються майже на 400 метрів по діагоналі і видно тільки при кращому світлі з неба. За словами вчених, фігурам Наски більше 2000 років, і через їх вік, розмір, видимості з неба і загадкової природи їх часто називають одним з кращих прикладів інопланетних кораблів на Землі. Інакше як ви поясните, що цивілізація, яка перебуває так далеко, могла малювати такі великі малюнки в пустелі, навіть не знаючи, як літати? І чому ?

Виявляється, зрозуміти, як це зробити, досить легко. Ці загадкові візерунки, звані геогліфи, намальовані шляхом видалення верхнього шару каменів кольору іржі, що відкриває нижній шар білого піску.

Причину навіщо вони це робили, визначити важче. Ці мотиви, вперше вивчені на початку 19 століття, спочатку вважалися пов’язаними з сузір’ями або сонцестоянням. Пізніші дослідження показують, що лінії Наска натомість вказують на розташування священних місць, де проводяться церемонії або ритуали, присвячені воді і родючості. На жаль, ми можемо робити тільки припущення.

ПІРАМІДИ ЄГИПТУ інопленетяни

ПІРАМІДИ ЄГИПТУ стародавні місця побудовані інопланетянами

Найвідоміші піраміди Єгипту, розташовані в кількох кілометрах від Каїра, спрямовані вгору над посушливими землями Гізи. Піраміди Гізи, збудовані понад 4500 років тому, є монументальні поховання, в яких були поховані цариці і фараони.

Але якими методами єгиптяни могли побудувати їх? Для Великої піраміди в Гізі потрібні були мільйони точно обтесаних каменів, кожен вагою не менше двох тонн. Навіть використовуючи сучасні крани і іншу будівельну техніку, побудувати таку значну піраміду, як піраміда фараона Хуфу, було б величезним подвигом.

Потім постає питання про астрономічні конфігурації пірамід, які будуть вирівняні з зірками пояса Оріона. Точно так же прихильники позаземної теорії регулярно покладаються на той факт, що ці три піраміди знаходяться в набагато кращому стані, ніж інші, побудовані кілька століть потому.

Але чи є піраміди Єгипту роботою інопланетних створінь чи вони просто давали знання і контролювали процес? Хто зна. Хоча вчені не впевнені, який метод єгиптяни використовували для будівництва пірамід (і особливо так швидко), все ще існує безліч свідчень того, що в цьому були задіяні тисячі людських рук.

СТОУНХЕНДЖ інопленятяни

 СТОУНХЕНДЖ стародавні місця побудовані інопланетянами

В англійській сільській місцевості недалеко від Солсбері є великий кам’яний круг, деякі з яких важать до 50 тонн. Відомий як Стоунхендж, цей мегалітичний пам’ятник, побудований в період неоліту, надихнув швейцарського письменника Еріха фон Деникена на дивовижну теорію. За його словами, ця площадка насправді може бути моделлю, взятою з Сонячної системи, яка також слугувала б посадочною смугою для інопланетян. Врешті-решт, з якої ще причини і яким іншим чином ці гігантські камені висадились би за кілька сотень кілометрів від свого початкового кар’єру?

Значення місця Стоунхенджа залишається загадкою для всіх, але, як і інші місця в цьому списку, та і методи побудови їх залишаються для нас загадкою.  Хоч і вчені показали, що побудувати таку структуру цілком можливо, використовуючи методи, які вже існували 5000 років тому, коли на цьому місці були побудовані перші споруди.

Більше того, сьогодні виглядає, що камені вирівнюються з сонцестояннями і затемненнями, що припускає, що будівельники Стоунхенджа стежили за небом, навіть якщо вони не сходили з нього.

ТЕОТІУАКАН інопланеняни

ТЕОТІУАКАН стародавні місця побудовані інопланетянами

«Місто богів» в Науатль Теотіуакан – стародавнє місто, розташоване в долині Мексики. Він всесвітньо відомий своїми храмами-пірамідами і астрономічними будівлями. Вік, розмір і складність Теотіуакана, побудованого понад 2000 років тому, надають йому вид з іншого світу. Тим не менш, ми не можемо стверджувати це важка праця людей того часу чи заслуга інопланетних технологій.

Вчені підозрюють, що століття за століттям у будівництві міста брали участь різні культури, включаючи майя, сапотеки та мікстеки, які могли вмістити понад 100 000 людей. З його фресками, інструментами, транспортною системою та свідченнями розвиненого сільського господарства технологічний прогрес міста Теотиуакан часто вважається неможливим у доастекські часи.

Найвідомішою будівлею Теотіуакана, без сумніву, є значна Піраміда Сонця, одна з найбільших будівель такого роду в західній півкулі. Його дивне розташування грунтувалося на календарних циклах.

ОСТРІВ ПАСХИ інопленетяни

ОСТРІВ ПАСХИ стародавні місця побудовані інопланетянами

Головоломки, що ширяють навколо моаї, цих величезних статуй, встановлених на острові Пасхи, знову підпадають під той самий сценарій, що і конструкції, представлені вище: як на Рапа Нуї (місцева назва острова) сформували ці статуї ? Як моаї потрапили на острів Пасхи? Разом з архіпелагом Тристан-да-Кунья є найвіддаленішим населеним островом у світі. Відстань до континентального узбережжя Чилі становить 3703 км, до острова Піткерн, найближчого населеного місця, — 1819 км. Острів Пасхи багато в чому відомий завдяки моаї, або кам’яним статуям зі спресованого вулканічного попелу, в яких, за повір’ями місцевих жителів, міститься надприродна сила предків першого короля острова Пасхи — Хоту-Мату’а.

Вирізані в камені ці майже 900 людських фігур розкидані по сторонам згаслого вулкана острова. В середньому вони мають висоту 4 м і вага 14 тонн. Схоже, вони були вирізані з вулканічного туфу, м’якої породи, знайденої в кар’єрі Рано Рараку. Тут на різних етапах будівництва знаходиться більше 400 статуй. Деякі вже готові і просто чекають своєї черги на установку.

Причини, за якими ці фігури були вирізані, до сих пір невідомі, хоча цілком можливо, що вони були вирізані в ритуальних або релігійних цілях. Доля мулярів Рапа Нуї також оповита таємницею. Згідно з основною теорії, вони стали жертвами екологічної катастрофи, за яку вони самі відчували відповідальність … події, якого можна було б в значній мірі уникнути, якби інопланетяни того часу мали пристойності передати їм свою вічну мудрість.

Viki Star

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire