божевільна наука
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Божевільна наука: Ви не повірете, 7 неймовірних наукових фактів !

Божевільна наука: Ви не повірете, неймовірні наукові факти !

Бактерії
Зараз у вашому роті близько 100 мільярдів бактерій, а у вашому шлунково-кишковому тракті живе 100 трильйонів (100 000 мільярдів!). Одночасно 25 000 мікробів блукають по кожному квадратному метрі вашого мобільного телефону, а 7,2 мільярда мікробів розгулюють на кухонній губці у вашій кухні. Насправді у вас і на вас більше бактерій, ніж клітин в людини! Неймовірно, правда? На щастя, переважна більшість цих мікроскопічних форм життя нешкідливі і активно працюють на нашу взаємну користь.

Хмари
Хмари важать мільйони тонн. Але чому ж вони не подають нам на голову? Хмари складаються з крапель води, які іноді настільки малі, що на них практично не впливає гравітація. До того ж, вони розосереджені у великому просторі. Хмара менш щільна, ніж сухе повітря (яке, до речі, теж має чималу вагу), що дозволяє її «плавати». Коли щільність води збільшується, а краплі стають важчими та більшими, хмара поступово «падає» — у вигляді дощу.

Зоряний пил
93% вашої маси тіла насправді становить зоряний пил. Більшість елементів, що складають ваше тіло (ваші кістки, органи, м’язи … складаються з різних атомів і молекул), були створені зірками.  Дотримуючись відомого закону Лавуазьє « нічого не втрачається, нічого не створюється, все трансформується « , ймовірно, що певні атоми нашого тіла в минулому належали до інших форм життя. Тож деякі з нас можуть складатися з атомів … динозаврів! Божевільна наука, не правда ж ?!

зоряний пил

Супер блоха
Коли блоха стрибає, швидкість її прискорення в 50 разів перевищує швидкість запуску ракети. Хто міг повірити, що така маленька комаха володіє такою силою? Якби ми змогли побудувати пристрій, який генерує стільки енергії, скільки стрибок цієї комахи, ми майже миттєво опинилися б у космосі. Божевільна наука.

Кожні півроку у вас нові нігті
Чи знаєте ви, що нігті на руках ростуть швидше, ніж на ногах? Щоб зявилися нові нігті на руках, потрібно від чотирьох до шести місяців, а на ногах – до 18 місяців. Поспішати не варто!

Ваші очі можуть бачити до 10 мільйонів кольорів
Телевізори постійно вдосконалюються. Нас хвалять за екрани, що відображають тисячі кольорів. Проте це дуже мало в порівнянні з кількістю різних кольорів, які можуть виділити наші очі. Це оцінюється приблизно в 10 мільйонів. Наче наші очі виконують роботу 63 камер високої чіткості.

незвичайні очі

За все життя ми проводимо 26 років уві сні
Двадцять шість років – це еквівалент кількості років, які ви витратите на сон до досягнення 80 років. Це буде майже третина вашого життя. Хоча сон для багатьох здається марною тратою часу, він життєво важливий для організму, особливо для розвитку мозку. Без сну ми ризикуємо померти!

Люди за своє життя з’їдають 7000 тварин
Протягом нашого життя ми споживаємо багато їжі. Якщо ви їсте м’ясо, наприкінці свого життя ви спожили еквівалент 7000 тварин або 4500 риб, 2400 курей, 80 індиків, 30 овець, 27 свиней та 11 корів. Божевільна наука, ці дані походять від Вегетаріанського калькулятора, інструменту, який вказує саме на вегетаріанство.

Мед не пліснявіє
Ви задаєтеся питанням, чи хороший ще ваша баночка меду. Ну, швидше за все, так, навіть якщо ви забули про неї на десятки років. Під час розкопок археологи знайшли в пірамідах Єгипту мед, якому було 3000 років, і він все ще був їстівним. Саме характеристики меду, включаючи перекис водню, кислотність та відсутність води, гарантують, що він ніколи не запліснявіє.

мед не псується

Ми ділимо 60% нашої ДНК з … бананом!
Часто кажуть, що люди є найбільш розвиненою істотою на Землі. Можливо, але, подивившись на його ДНК, ти розумієш, що люди мають багато спільного з … бананами! Точно божевільна наука, генетична схожість знаменитого жовтого плоду з людиною оцінюється в 60%, но це не точно можливо і 100.

Сонце займає майже 100% простору нашої Сонячної системи
Без сонця не було б життя на Землі … і сонячної системи. Насправді Сонце настільки велике, що становить 99,8% нашої Сонячної системи.

Божевільна наука від Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire