Ексоматичний транс
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Ексоматичний та оргазмічний транс: види трансів

Ексоматичний транс та оргазмічний транс: всі види трансів

Визначення трансу:

Транс – це змінений стан свідомості.

Транс (від англ. trance — екстаз) — це змінений функціональний стан центральної нервової системи, зі сприйняття та оброблення будь-яких видів інформації (особливий стан зміненої свідомості, що характеризується посиленою центральною свідомістю та пригніченою периферійною; сомнамбулічний стан потьмареної свідомості при певній активності).

Транс (духовний транспорт) – це модифікований стан свідомості, що включає спочатку подвоєння, досвід поділу або множення особистості (тіло / душа, власний дух / чужий дух …), потім психологічний автоматизм, враження від переживання певних психічних явищ (автономія душі, включення духу тощо)  визначення за « Новий словник езотерики » Пайо.

види трансів

Стан трансу має такі ознаки:

 • Знижена чутливість до стимуляції;
 • Зміна або навіть тимчасова втрата контакту з зовнішнім середовищем;
 • Заміна довільної діяльності автоматичною поведінкою;
 • Відчуття ейфорії, що створює у людини враження, ніби він виведений з себе і з реального світу.

каталепсіяТранс був популяризований вражаючими образами « чаклунів » та « шаманів », тіла яких струшувались, а очі відкочувались.  Транс є результатом певних « технічних » дій: обертальний танець (круговий танець), що супроводжується ударною музикою або музикою з нав’язливою тенденцією, гіперфлексією або гіперекстензією шиї, тиском на очні яблука і змиканням повік, маневром Вальсальви  (це форсоване видихання при закритому носі и роті), використанням певних процедур зі звуком, голодування, прискорене дихання (гіпервентиляція), можливе використання психоактивних речовин, таких як ентеогенні рослини, колективна молитва тощо. Деякі з цих методів можуть бути небезпечними, настійно не рекомендується застосовувати їх без первинного нагляду досвідчених людей.

Види трансу:

 • Неотенічний транс: (при народженні), пов’язаний з « родовою травмою », він може виникати у немовлят під час стресу.
 • Ексоматичний транс (або позатілесний досвід): людина, здається, сприймає світ з положення поза своїм фізичним тілом. Це буде той стан, в якому опиняться деякі шамани, які стали майстрами архаїчних прийомів екстазу. Ексоматичний транс називають ще астральна подорож. Ексоматичний транс.
 • Транс сновидінь (або усвідомлене сновидіння): це стан, коли тіло мрії стає астральним тілом і якого прагнуть досягти фахівці та медики парапсихології.Сомнамбулізм
 • Лунатичний транс. Сомнамбулізм (від латинського слова, що означає «ходити під час сну») – це порушення сну, що належить до сімейства парасомній.
 • Оргазмічний (оргазматичний) транс: це гіпнотичний стан в процесі сексуального задовалення. Цього домагався Вільгельм Рейх у своїх біоенергетичних психотерапіях.
 • Термінальний транс: Стани неминучої смерті: ми знаємо, що вже в середні віки останній прохід (транзит) на шляху від життя до смерті називали трансом. Реймонд Муді добре вивчив ці умови у тих, хто вижив і пережив випробування неминучої смерті.
 • Каталептичний транс: каталепсія – це повне припинення довільного руху м’язів у положенні, в якому вони перебувають. Ставлення, яке виникає, полягає в тому, що статуя чи мім зберігають застигле положення у дії.

 

 • шаманський трансШаманський транс: Шаманізм представлений як практика, зосереджена на посередництві між людьми та духами. Саме шаман втілює цю функцію в рамках тісної взаємозалежності із спільнотою, яка визнає його таким і за яке він взаємодіє з духами.
 • Судомний транс: Судом – це силове та мимовільне скорочення (спазм) однієї або декількох м’язів, однієї або декількох кінцівок або навіть всього тіла.
 • Множинний транс особистості: диссоціативний розлад ідентичності. Дисоціативний розлад ідентичності  – це психічний розлад, де систематично беруть під контроль поведінку людини із втратою пам’яті, що виходить за рамки звичайного забуття; крім того, симптоми не можуть бути тимчасовим наслідком зловживання наркотичними речовинами або загальним медичним станом.
 • Транс творчого, поетичного чи божественного (теопневстія) натхнення.
 • Гадальний транс.
 • Еротичний транс. Еротика (від грецької ἔρως, erôs: «любовне бажання») позначає всі явища, що збуджують статевий потяг, та різні уявлення, зокрема культурні та мистецькі, які виражають або збуджують цю прихильність почуттів.
 • Екстатичний транс (містичний за своєю суттю). Екстаз (від грецького ἐκ, «зовні» та ἵστημι, «стояти»: «бути поза собою») вказує на стан, в якому людина відчуває себе «перенесеним поза себе» захопленням, баченням, задоволенням або надзвичайною радістю. Екстаз може мати містичне походження або виникати за інших обставин.

 

 • « Ненависний » транс: транс, керований певною ненавистю.
 • Гіпнотичний транс. Гіпноз – це стан високого ступеня фокусування уваги, в якому людина дуже схильний до навіювання.гіпнотичний транс
 • Медитативний транс. Термін медитація (від лат. Meditatio) позначає розумову практику, яка, як правило, складається з уваги, яка приділяється певному об’єкту на рівні думки (наприклад, медитація на філософському принципі з метою поглиблення його значення), емоцій, тіла. У духовному підході це може бути вправою, навіть способом самореалізації та пробудження.
 • Медиумістичний транс: найвідоміший із них – спіритичного середовища. Медіум це чутлива фізична особа, яка, як вважають послідовники спіритуалізму, служить сполучною ланкою між двома світами: матеріальним і духовним. Практика медіумізму також використовується в вуду, кандомбле, умбанде та інших езотеричних традиціях.  Є припущення, що медіуми сприймають прояви потойбічного світу або духів. Інші припущення припускають, що медіуми інтуїтивно сприймають інформацію під час зміни стану своєї свідомості.
 • Психоделічний транс (під впливом галюциногенних наркотиків).

Viki Star

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire