Ексоматичний транс
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Ексоматичний та оргазмічний транс: види трансів

Ексоматичний транс та оргазмічний транс: всі види трансів

Визначення трансу:

Транс – це змінений стан свідомості.

Транс (від англ. trance — екстаз) — це змінений функціональний стан центральної нервової системи, зі сприйняття та оброблення будь-яких видів інформації (особливий стан зміненої свідомості, що характеризується посиленою центральною свідомістю та пригніченою периферійною; сомнамбулічний стан потьмареної свідомості при певній активності).

Транс (духовний транспорт) – це модифікований стан свідомості, що включає спочатку подвоєння, досвід поділу або множення особистості (тіло / душа, власний дух / чужий дух …), потім психологічний автоматизм, враження від переживання певних психічних явищ (автономія душі, включення духу тощо)  визначення за « Новий словник езотерики » Пайо.

види трансів

Стан трансу має такі ознаки:

 • Знижена чутливість до стимуляції;
 • Зміна або навіть тимчасова втрата контакту з зовнішнім середовищем;
 • Заміна довільної діяльності автоматичною поведінкою;
 • Відчуття ейфорії, що створює у людини враження, ніби він виведений з себе і з реального світу.

каталепсіяТранс був популяризований вражаючими образами « чаклунів » та « шаманів », тіла яких струшувались, а очі відкочувались.  Транс є результатом певних « технічних » дій: обертальний танець (круговий танець), що супроводжується ударною музикою або музикою з нав’язливою тенденцією, гіперфлексією або гіперекстензією шиї, тиском на очні яблука і змиканням повік, маневром Вальсальви  (це форсоване видихання при закритому носі и роті), використанням певних процедур зі звуком, голодування, прискорене дихання (гіпервентиляція), можливе використання психоактивних речовин, таких як ентеогенні рослини, колективна молитва тощо. Деякі з цих методів можуть бути небезпечними, настійно не рекомендується застосовувати їх без первинного нагляду досвідчених людей.

Види трансу:

 • Неотенічний транс: (при народженні), пов’язаний з « родовою травмою », він може виникати у немовлят під час стресу.
 • Ексоматичний транс (або позатілесний досвід): людина, здається, сприймає світ з положення поза своїм фізичним тілом. Це буде той стан, в якому опиняться деякі шамани, які стали майстрами архаїчних прийомів екстазу. Ексоматичний транс називають ще астральна подорож. Ексоматичний транс.
 • Транс сновидінь (або усвідомлене сновидіння): це стан, коли тіло мрії стає астральним тілом і якого прагнуть досягти фахівці та медики парапсихології.Сомнамбулізм
 • Лунатичний транс. Сомнамбулізм (від латинського слова, що означає «ходити під час сну») – це порушення сну, що належить до сімейства парасомній.
 • Оргазмічний (оргазматичний) транс: це гіпнотичний стан в процесі сексуального задовалення. Цього домагався Вільгельм Рейх у своїх біоенергетичних психотерапіях.
 • Термінальний транс: Стани неминучої смерті: ми знаємо, що вже в середні віки останній прохід (транзит) на шляху від життя до смерті називали трансом. Реймонд Муді добре вивчив ці умови у тих, хто вижив і пережив випробування неминучої смерті.
 • Каталептичний транс: каталепсія – це повне припинення довільного руху м’язів у положенні, в якому вони перебувають. Ставлення, яке виникає, полягає в тому, що статуя чи мім зберігають застигле положення у дії.

 

 • шаманський трансШаманський транс: Шаманізм представлений як практика, зосереджена на посередництві між людьми та духами. Саме шаман втілює цю функцію в рамках тісної взаємозалежності із спільнотою, яка визнає його таким і за яке він взаємодіє з духами.
 • Судомний транс: Судом – це силове та мимовільне скорочення (спазм) однієї або декількох м’язів, однієї або декількох кінцівок або навіть всього тіла.
 • Множинний транс особистості: диссоціативний розлад ідентичності. Дисоціативний розлад ідентичності  – це психічний розлад, де систематично беруть під контроль поведінку людини із втратою пам’яті, що виходить за рамки звичайного забуття; крім того, симптоми не можуть бути тимчасовим наслідком зловживання наркотичними речовинами або загальним медичним станом.
 • Транс творчого, поетичного чи божественного (теопневстія) натхнення.
 • Гадальний транс.
 • Еротичний транс. Еротика (від грецької ἔρως, erôs: «любовне бажання») позначає всі явища, що збуджують статевий потяг, та різні уявлення, зокрема культурні та мистецькі, які виражають або збуджують цю прихильність почуттів.
 • Екстатичний транс (містичний за своєю суттю). Екстаз (від грецького ἐκ, «зовні» та ἵστημι, «стояти»: «бути поза собою») вказує на стан, в якому людина відчуває себе «перенесеним поза себе» захопленням, баченням, задоволенням або надзвичайною радістю. Екстаз може мати містичне походження або виникати за інших обставин.

 

 • « Ненависний » транс: транс, керований певною ненавистю.
 • Гіпнотичний транс. Гіпноз – це стан високого ступеня фокусування уваги, в якому людина дуже схильний до навіювання.гіпнотичний транс
 • Медитативний транс. Термін медитація (від лат. Meditatio) позначає розумову практику, яка, як правило, складається з уваги, яка приділяється певному об’єкту на рівні думки (наприклад, медитація на філософському принципі з метою поглиблення його значення), емоцій, тіла. У духовному підході це може бути вправою, навіть способом самореалізації та пробудження.
 • Медиумістичний транс: найвідоміший із них – спіритичного середовища. Медіум це чутлива фізична особа, яка, як вважають послідовники спіритуалізму, служить сполучною ланкою між двома світами: матеріальним і духовним. Практика медіумізму також використовується в вуду, кандомбле, умбанде та інших езотеричних традиціях.  Є припущення, що медіуми сприймають прояви потойбічного світу або духів. Інші припущення припускають, що медіуми інтуїтивно сприймають інформацію під час зміни стану своєї свідомості.
 • Психоделічний транс (під впливом галюциногенних наркотиків).

Viki Star

Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire