Білий тигр
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Білий тигр: наслідок природного мутагенезу чи генетичної модифікації ?

Білий тигр: наслідок природного мутагенезу чи генетичної модифікації ?

Вид « тигр » поділений на 9 підвидів, з яких 3 вже вимерли (каспійський, яванський та балійський тигр). Всім іншим 6 загрожує велика небезпека зникнення через полювання, браконьєрство та зменшення середовища існування. Із 100 000 особин у 1900 р. В даний час у дикій природі налічується не більше 2500. За останні 100 років популяція тигрів знизилась більш ніж на 95%.

Білий тигр наслідок природного мутагенезу

Білий тигр (наукова назва: Panthera tigris) або королівський білий тигр  – це тигр, хижий ссавець сімейства котячих з генетичною мутацією, що дає йому біле забарвлення з чорними смугами. Цей генетичний дефект називається лейкізмом . (Лейкізм – мутація, що викликає часткову втрату пігментації зовнішнього покриву у тварин, з причини відсутності в ній клітин — меланоцитів.) Це викликає дефіцит пігментних клітин, що призводить до появи  білої шерсті з чорними смугами і блакитних очей. Їх слід відрізняти від особин-альбіносів, у яких немає смуг взагалі. Тому білий тигр це не окремий під вид чи інший тип тигрів, це Бенгальський тигр з природним мутагенезом.

Бенгальський тигр має розміри від 2 до 3 метрів і важить в середньому 225 кг для самця і 135 кг для самки. В цілому білому тигру необхідно з’їдати близько 10 кг м’яса в день, але він може з’їсти до 50 кг.

Білий тигр харчується кабанами, антилопами і оленями, буйволами та гаурами (дикий бик). Він може вбити свою здобич двома 7-сантиметровими іклами, розвиває швидкість до 100 км / год. Це друга найшвидша тварина в світі після гепарда.

Білий тигр генетична мутація

Середовище існування: Він зустрічається в різних країнах Азії, таких як Непал чи В’єтнам, а також у холодних регіонах Сибіру. Вони живуть в засніженій тайзі, вічнозелених тропічних лісах, болотних мангрових заростях і сухих лісах.

Тигр живе в 13 країнах: Бангладеш, Бутан, Бірма, Камбоджа, Китай, Індія, Індонезія, Лаос, Малайзія, Непал, Росія, Таїланд та В’єтнам.

Скільки білих тигрів залишилось у світі?

Наразі білі тигри утримуються лише у деяких зоопарках світу і заповідниках. Загальна кількість особин не перевищує 130 тварин. Близько 100 з них утримуються у зоопарках Індії. Останнього представника білих тигрів у дикій природі було застрелено мисливцями ще у 1958 році.

Чому вимирають білі тигри?

Проблеми розмноження: Так як білі тигри дуже рідкісні в дикій природі і мають мало шансів на виживання. Більшість особин живуть в неволі, їх кілька сотень в світі, в заповідниках або в зоопарках. Через цю нечисленності білі тигри піддаються великому ризику інбридингу. Інбридинг – це отримання потомства від спаровування або розмноження особин або організмів, тісно пов’язаних генетично.

Біле забарвлення : У природі біле забарвлення – серйозний недолік. Зокрема, це не дозволяє їм добре замаскуватися, щоб непомічено напасти на свою жертву.

Екзатичне хутко : Шерсть бенгальського тигра зазвичай помаранчева з чорними смугами. Однак, після генетичної мутації (лейкізму), деякі особини, дуже рідкісні в природі, мають майже білу шерсть із чорними або коричневими смужками … і блакитними очима!

Браконєрство : Винищення виду допомогло полювання на тигрів, яке багато років практикувалось в Індії, а також пропагувало в Китаї Мао.

Вирубка лісів : також зіграла велику роль. Сьогодні тигр виживає лише на 7% своєї первісної території. Скорочення лісового простору перешкоджає їм знаходити дику здобич, яка є його їжею, і наближає їх до сіл. Наслідок: їх захоплюють і часто продають на чорному ринку.

скільки білих тигрів залишилось у світі

білий тигр під загрозую вимирання

Чому вимирають білі тигри

Viki Star

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire