Білий тигр
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR
ВИ ЧИТАЄТЕ СТАТТЮ від VIKI STAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Білий тигр: наслідок природного мутагенезу чи генетичної модифікації ?

Білий тигр: наслідок природного мутагенезу чи генетичної модифікації ?

Вид « тигр » поділений на 9 підвидів, з яких 3 вже вимерли (каспійський, яванський та балійський тигр). Всім іншим 6 загрожує велика небезпека зникнення через полювання, браконьєрство та зменшення середовища існування. Із 100 000 особин у 1900 р. В даний час у дикій природі налічується не більше 2500. За останні 100 років популяція тигрів знизилась більш ніж на 95%.

Білий тигр наслідок природного мутагенезу

Білий тигр (наукова назва: Panthera tigris) або королівський білий тигр  – це тигр, хижий ссавець сімейства котячих з генетичною мутацією, що дає йому біле забарвлення з чорними смугами. Цей генетичний дефект називається лейкізмом . (Лейкізм – мутація, що викликає часткову втрату пігментації зовнішнього покриву у тварин, з причини відсутності в ній клітин — меланоцитів.) Це викликає дефіцит пігментних клітин, що призводить до появи  білої шерсті з чорними смугами і блакитних очей. Їх слід відрізняти від особин-альбіносів, у яких немає смуг взагалі. Тому білий тигр це не окремий під вид чи інший тип тигрів, це Бенгальський тигр з природним мутагенезом.

Бенгальський тигр має розміри від 2 до 3 метрів і важить в середньому 225 кг для самця і 135 кг для самки. В цілому білому тигру необхідно з’їдати близько 10 кг м’яса в день, але він може з’їсти до 50 кг.

Білий тигр харчується кабанами, антилопами і оленями, буйволами та гаурами (дикий бик). Він може вбити свою здобич двома 7-сантиметровими іклами, розвиває швидкість до 100 км / год. Це друга найшвидша тварина в світі після гепарда.

Білий тигр генетична мутація

Середовище існування: Він зустрічається в різних країнах Азії, таких як Непал чи В’єтнам, а також у холодних регіонах Сибіру. Вони живуть в засніженій тайзі, вічнозелених тропічних лісах, болотних мангрових заростях і сухих лісах.

Тигр живе в 13 країнах: Бангладеш, Бутан, Бірма, Камбоджа, Китай, Індія, Індонезія, Лаос, Малайзія, Непал, Росія, Таїланд та В’єтнам.

Скільки білих тигрів залишилось у світі?

Наразі білі тигри утримуються лише у деяких зоопарках світу і заповідниках. Загальна кількість особин не перевищує 130 тварин. Близько 100 з них утримуються у зоопарках Індії. Останнього представника білих тигрів у дикій природі було застрелено мисливцями ще у 1958 році.

Чому вимирають білі тигри?

Проблеми розмноження: Так як білі тигри дуже рідкісні в дикій природі і мають мало шансів на виживання. Більшість особин живуть в неволі, їх кілька сотень в світі, в заповідниках або в зоопарках. Через цю нечисленності білі тигри піддаються великому ризику інбридингу. Інбридинг – це отримання потомства від спаровування або розмноження особин або організмів, тісно пов’язаних генетично.

Біле забарвлення : У природі біле забарвлення – серйозний недолік. Зокрема, це не дозволяє їм добре замаскуватися, щоб непомічено напасти на свою жертву.

Екзатичне хутко : Шерсть бенгальського тигра зазвичай помаранчева з чорними смугами. Однак, після генетичної мутації (лейкізму), деякі особини, дуже рідкісні в природі, мають майже білу шерсть із чорними або коричневими смужками … і блакитними очима!

Браконєрство : Винищення виду допомогло полювання на тигрів, яке багато років практикувалось в Індії, а також пропагувало в Китаї Мао.

Вирубка лісів : також зіграла велику роль. Сьогодні тигр виживає лише на 7% своєї первісної території. Скорочення лісового простору перешкоджає їм знаходити дику здобич, яка є його їжею, і наближає їх до сіл. Наслідок: їх захоплюють і часто продають на чорному ринку.

скільки білих тигрів залишилось у світі

білий тигр під загрозую вимирання

Чому вимирають білі тигри

Viki Star

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email

ПОДІЛИТИСЯ СТАТТЕЮ

Laisser un commentaire