vIKI stAR

РЕАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Привіт, відвідувач мого сайту!

Так, це повинно було бути інтерв’ю, але як мені взяти інтерв’ю у себе!?

Хто я така ? Проста людина у величезному мурашнику світу, яка стежить за українськими і світовими новинами з віддаленого куточка на заході.

Я завжди брала участь у дискусіях та обговореннях на Youtube, таких як політика, зміна клімату, любов тощо! Я багатофункціональна жінка, яка цікавиться всім, як у реальному, так і у віртуальному світі, яка цікавиться життям і всім, що воно може запропонувати. Стати ще одним ютубером,блогером який буде говорити про все і ні про що, з’являючись в відео, ганяючись за лайками, переглядами, підписниками, це не те, чого я хочу.

Я не хочу виставляти себе напоказ і відчувати себе частиною (майже) всіх тих «лжепророків» в мережі, які шукають грошей і визнання, стають особистостями, які шукають будь-яку тему, щоб привернути увагу. Ні. Я вважаю за краще писати, віддаю перевагу точності слів, дискусіям через протистояння інтелекту. Тож, я вирішила, вдягнути свій костюм супергероя, щоб створити цей сайт, Косач, і героїню, Вікі Стар.

Незалежно від того, подобається вам політика, чи любите ви фільми, бажаєте навчатись чи шукаєте сентиментальних порад, мої статті не лише проінформують вас, але й дадуть можливість з користю провести час.

Ласкаво просимо до Kosach !

Viki Star